mastermind

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
23 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui nõus maksma, siis mul sõber käis seal , sai hea hinna ja oli rahul. See on koht, kus on elu,möll ja melu :D

https://www.go2hostels.com/front.php?mod=book&group=PIG&step=1&sd=8&sm=7&sy=2011&los=5&guests=2&submit.x=106&submit.y=14

:D Kuna tegemist on tipphooajaga, siis alla 20 euri öö saada suht keeruline, kuid mitte võimatu. Siiski on kasulik bronn enne ära teha :D

Head trippi!

Tänan hea info eest. Esimene varjant on väga hea. See asub 7 km keskusest väljas. Aga see ei ole ka probleem.

Nimelt, kas kellelgi on kogemusi jalgratta rendiga . Mis hinnvahemik olla võiks?

Küsimus kordub, kuid:Öömaja Amsterdamis / kogemused!?

Tere!

Nimelt on lennupiletid 21 märts amsterdami. Vaja oleks ikka eriti soodsat majutust.

( NB! palun mitte postitada, et odavat pole jne, see tuttav jutt ja solgib igat teist postitust. Loodan, et kirjutavad inimesed, kellel on midagi mõistliku öelda :D )

Arvestan, et lähen väljaspool hooaega ning ehk saab siis midagi odavamalt, kuid milliste hindadega olete seal ööbinud?

Ise tahaks mingi 20 euri öö näolt saada hinnaks.( oleme 2-kesi )

Kuna nagunii saab shipolist sõidetud rongiga raudteejaama, siis kas raudtee- jaama juurest on võimalik leida majutust olles kohapääl ja bronnita?

Olen Amsterdamis ennegi käinud , kuid iial ei ole elanud seal katus peakohal.

Kui kellelgi on häid mälestusi majutusest, lugusid sellest kuidas 10-kesi magalatoas elati, siis võiks kirjutada. Olesin väga tänulik.

Kas keegi Amsterdamis loomaaias on käinud?

Mida peaks Amsterdamis kindlasti tegema ja milliseid kohti külastama?

Kas Aldid ja Lidlid on kergesti leitavad vanalinnas :D

Ette tänades ja parimat soovides!

apoptoos@hotmail.com Rait

osta Lidlist oma toit, siis tuleb maru odav.

Jätsin auto Eindhovenis tasulisse valvetta parklasse ja keset päeva murti sisse ja varastati seljakotid, senditopsik ja mobiil, mis oli pardatsokis.

Leeuwaarden, mhmh Põhja-Holland , lagedad väljad, lehmad ,lambad, kitsas coffeshop.Tead ei tea hindu, aga benss nagu ikka 1,3 euri(täpselt ei mäleta, hangi jalgratas, sest sellega enivei kohapääl kõige mugavam). Toit osta Lidlist või Aldist, need on tõesti odavad. Aldi asub kohe vanalinna sisenedes. Korterite üürid on raudselt kallid. Aga jah, need on poed ,kus saad ikka lambi odava hinnaga asju. Laupäeviti on linnas ilus, siis linn elab.

Rongiga lihtne. Lähed pileti servisesse. Küsid pileti Amsterdami, lased ka plangi välja trükkida, kus kirjas milline rong , mis platoo nr jne. Äärmiselt lihtne, aga rongidel on seal kombekr suuremates paikades poolduma hakata, et kui rongis hakkavad inimesed massiliselt jebima maha ja enne seda on mölafonist jube pikk tekst maha peetud, siis tõenäoliselt pooldub. Usun, et pilet umbes 30 Euri. Edu Eindhoven on ilus linn

Poolteist kuud tagasi kohtasin Põhja-Hollandis peret, kes arvasid, et Eesti asub Mongooliaga samas kandis ning, et meil on slaavi tähestik.

Tulin Hollandist 42 tunniga Pärnu.Loomulikult olin üksi,kuid Eesti rekkameestes olen vähe pettunud. Nägin neid kõikjal, aga keegi peale ei võtnud. Praegu on külm, raha polnud ja söögivarusid vaid 2 päevaks..Ma ei tulnud häälega, et reisida vaid pold valikut. Sain peale sakslasele,poolakale,venelasele,lätlasele.Olen neile tänulik, et on häid inimesi,kuid Eesti rekkamehed on minu silmis madalseisus. Kuidas teistel hääletades eestlastega kogemused on ? Äkki oli lihtsalt mul halb õnn, äkki on eesti rekkamees reeglina just see, kes võtab peale? Kui on kogemusi, siis loeks neid hea meelega. Paluks mitte kritiseerida kui paha olen, et hääletan vaid loeks kohast infot ,millised on parimad rekkamehed hääletajate suhtes, olenemata sellest,miks inimene hääletab. Terv, R.

jepp. Via baltika - Kaunase pääle-Suwalky -Awgustow - Warsawa- Lodz - Poznan - Berliin- Hanover - Amsterdam. La umbes 2250 km üks ots. ( koha nimed on vigadega , ei viizi ozida täpselt nimesid)

tnx vigade paranduse eest.Ma laiskusest ei viizinud nimesid välja otsida. Jaa suunaga Rzeszovi peale ja kohe kui Lublin lõppeb jääb paremale poole mingi hele motell,millel on raudväravad ja mille hoov meenutab väikest parklat udupeene elamu ees. Omanik räägib seal saxa keelt. Toas on telekas, paar vett laual ja meeldiv hommikune rootsi laud. Olen Poolas mitmeski majutusasutuses ööbinud ja see oli hinna ja kvaliteedi poolelt Super. Igatahes sa tunned selle koha kohe ära kui Sinna satud.

Lubin oli vist linna nimi, millest läbi sõites Razesowi(ei mäleta ,kuidas kirjutatakse) pääle jääb linna serva motell. Öö umbes 200 eeki koos hommikusöögiga

Saksamaalt saab vaid paanilt parklast autosid sebida. Varssavist 150 km Lodzis algab kiirtee , ehk 1050 km pidevat paani Amsterdami. Kuid miks ei võiks eraldi autosid sebida? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Hollandis pole soodne sõna kasutusel :D