Another

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
10 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui plaani magada ei ole siis on täitsa hea seal isegi.. 4 ajal hommikul aetakse inimesed üles. Õnnestus magada 3 h vahelduva eduga. Pool tundi und, 15 min üleval jne. :D Tagumik valutas pärast hirmsasti, sest toolid olid jube ebamugavad.

kuidas seal ööbida on siis?:D

No jah, selle ma sain ise kaa kätte lõpuks :*

No, käidud nähtud ja väga hästi sain hakkama! :) Kõik vajalik oli kaasas ja puudust polnud millestki.
Üks parimaid asju millega ma siiamaani hakkama olen saanud. :D

Algul üks ütleb umbes et sa pole ju öelnud kuhu sa lähed ja mida ise kaasa plaanid võtta ja kui ütlen saan sõimata et üldse ütlesin.. Ma ei saa aru mida te siit foorumist üldse otsite kui te ainult vinguda oskate. Foorum siin selleks ongi ju, et abi küsida või ei? Ja pmst loe enne läbi tekst kui vastama/vinguma hakkad.. ehk saad oma ajunatukesega asjale pihta kaa siis rohkem.

To Toivo: Hästi :D To 1000v: ma vastasin selle kommentaariga triplekix'ile

Ööbin hostelis, mis asub küllaltki vanalinna lähedal Stockholmis. Lähen sinna kontserdile ning kaks päeva on pmst täiesti vabad igasugusteks asjadeks. Kaasa mõtlesin võtta u 4paari sokke, kaks paari pükse, sest kes teab mis seal kontserdil juhtuda võib- ajan midagi peale või ajab keegi teine, kaks t-särki, linna kaardi, raha(kaardil,sula), telefon, fotokas, dokumendid, vestmik(rootsi-eesti-rootsi), hügieenivahendid, .. jne (Kuna ma ööbin hostelis siis viin asjad sinna enne ära kui linna seiklema lähen, et pole plaanis kõike seda kaasas vedada)

Mul on kindel siht kuhu ma lähen- mida teen. Kes ütles et ma rotti lähen sinna mängima? Ma leian, et mul on vähemalt osad asjad siit kergem kaasa võtta kui seal selle pärast seiklema hakata.

Tallinkiga sain edasi-.tagasi laevapiletid 1515 krooniga.

Sooviks keegi äkki tulla Ill Nino(www.illninoworld.com) kontserdile(13.aprill) Stockholmi? Tallinnast väljasõit on 12. aprilli õhtul, tagasi jõuaks Tallinnasse 15. aprilli hommikul. Üks koht oleks pakkuda hetkel(c.3000 kr- laevapiletid 1515kr+ hostel 500kr+ kontserdi pilet 450kr + söögid ja linnasisene transport)

Või oleks äkki keegi huvitatud lihtsalt Stockholmi külastamisest ilma kontserdita nendel kuupäevadel?

No põhimõteliselt ma mõtlen minna kontserdile sinna, jah üks öö stockholmis siis. Küsimus veel, kuidas seal taksodega on? Röövivad mu rahast paljaks kui öösel tahan kontserdilt hotelli sõita c. 1 km?:D