catucas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisime Korful juuli lõpus nädalakese külas nimega Benitses ja hotelliks Potamaki. Küla väike poode ja tavernasid vähe sai ikka mitu korda läbi käidud ja muutus üksluiseks. Samas saart läbi sõites tundus, et ega suuri kohti seal polegi ongi sellised väikesed külakesed. Hotell vana ja aegunud pansionaat samas aga puhas ja polnud väga hullu. Hommikusöök üksluine sai, muna, puuviljad, kohv.

Hinnad. ATV rent hinnad kõiguvad vägagi tasub ikka mitmest kohast kaubelda. 5päeva rendi hind kõikus 60-90 eurini. Õlu 2,50-3 euri Jäätis 1,5 euri Pasta 5-6 euri Pitsa 7-14 euri Pussipilet Benitses-Corfu Town 1,70 euri

Auto, roller või ATV. Kõige kasulikum on saar omal käel läbi tuiata. Tänavapildis on kõige rohkem näha autosid ja rollereid, ATVsid vähem aga on. Meie võtsime ATV päris tervet saart ei jõudnud läbi käia üksikud kohad jäid nägemata aga suuremad vaatamisväärsused said nähtud. Liiklus on tõesti esialgu hirmutav, teed kitsad ja käänulised. Signaal tuleb selga kohe kui kuhugi vähegi toppama jääd. Kui juba ise liikluses oled siis nagu pole hullu midagi kõrvalt vaadates on tunne, et hullumaja. Samas aga ühtegi avariid nädala jooksul ei kohanud.

Ilm Hommikul kell 10 näitas tanklas 32kraadi. Kõige kuumem aeg on 13-17.00 kus tasub hoida veekogu lähedale, kraadid küündivad 40ni. Sääsed juuli lõpus puudusid ei näinud ühtegi, samas oli aga parasjagu kärbseid kes ka omamoodi tüütud. Rannad idakaldal kiviklibused samas aga vesi väga soe ja selge. Läänekalda rannad liivased aga jahedamad tunduvalt aga samuti selged.

Kokkuvõtteks Korfu saar mägine, roheline, käänulised teed, vaatamisväärsusi vähe. Pildistada suurt midagi pole üksikud ilusad vaatad merele. Sobib inimesele, kes vähe reisinud siis tundub kõik uus ja huvitav. Kogenumale reisiinimesele muljet ei avalda. Sobilik lihtsaks puhkuseks ja rannas vedelemiseks.

Äkki tuli kellelegi info kasuks:)

http://www.greeka.com/members/catucas/index.htm