kilial

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
24 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Kuidas voucheri pikendamine õnnestus (kuhu soovi saatsite?) ,Ette tänades.

Ago7-le

Väga hea mõte kindlustusseltside analüüs teha, kuid arvan, et kõik nahaalsed ja lepingutingimused nii kirjutatud, et pole midagi loota. Minul negatiivne kogemus Ergo-ga,

Ingmar 30-le : Väide:  kindlustustel eraldi väli "muud erakorralised olud" ja kui seal linnuke , kindlustus tasub. Kui selle märkisite ära ja tegite selle eest lisatasu, siis kindlustus hüvitab teile antud hetkel reisi kahjud, nt lennupiletite hinnad. Kui seda märget ei teinud, siis ei hüvita.

SEE EI OLE NII! Võitlen praegu Ergo-kindlustusega, kes ikkagi keeldub hüvitise maksmisest, kuigi linnuke olemas ja kallim kindlustus. Nende tingimused nii targalt tehtud, et ei saa midagi tagasi.

Ostan Estraveli kinkekaardi summas 400-800 €.

Tel.55598456

Tere,Kas Tallinnasse toimetamine ka võimalik? Pakun hinda 1200 €.tel. 55598456

Palun infot, kas Tuneesia hotellides tavapärased elektripistikud?Ette tänades!

Tere,Septembris Korfule võiks küll minna, palju silmailu.Itaalia puhul käimata Sitsiilia ja lõunaosa, sobib september. Vastus võiks tulla sõnumitesse, N 65

Soovin osta, helistage palun 55598456.

Tere, võtke ühendust tel. 55598456.

Kinkekaardid endiselt saadaval. Privaatsõnum!

Olen huvitatud, kuigi hinnas tingiksin. Tel.55598456

Pakkuda sümboolse tasu eest kuni 22.02.18 kehtiv kinkekaart kuni 4-le inimesele. Kinkekaarte 2. Edasi-tagasi reisi eest tuleb tasuda 16 € reisija. Huvi korral individuaalne sõnum.

Tere, mõlemad riigid minu järgmise aasta eelistustes , rohkem küll Portugal. Olen ka piisavalt reisinud, kuid soove veel küllaga. Ka Tais sooviks ära käia. Ei ole kahjuks suhtlusportaalide kasutaja.

Tere! Kui veel kaaslast leitud pole, võib mulle helistada: 55598456 (soovitav õhtul).

Tere, Otsin reisi ja reisikaaslast septembriks, väga huvitab Mallorca, mõned Kreeka saared tuleks ka kõne alla. Mis vanuses kaaslast eelistad?

Pakun hinda 540 eurot. tel. 55598456 , sobiks Tallinn.

Olen huvitatud, milline aga hind? tel. 55598456

Tere, tahaks ka sooja ja kaaslast pole, kuid mõtlesin aprilliks midagi leida. Kus märtsis sooja leiab, Egiptust ei tahaks, ka Tenerife käidud.N60+

Kas 2016.aasta aprillis ei sobi sama firmaga reisile minna?

Paluks infot inimestelt, kes on olnud Madeira hotellis Dom Pedro Garajau? Kas see on väga üksik koht, kuidas on seal läheduses kauplustega, kuidas ühendus Funcaliga?

Vaadake palun Tallink-i kodulehel sõbrakuu pakkumist ja saate hinnaga Club ONE kaardiga alates 378 EEk või natuke rohkem hinna reisija kohta. Loe: http://www.tallink.ee/ee/mainMenu/clubOne/default?utm_source=TLNK&utm_medium=banner&utm_content=tlnk_main500x180&utm_campaign=CLUBMONTHEST

Odavamalt enam ei saa! Edu!