eppl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kliima pärast ei tasu tõesti minemata jätta, kuna seal on aasta läbi suhteliselt ühtlane temperatuur. Kui mägedesse lähed, võta midagi soojemat selga - seal on ka suvel külm ;) Poolsaarel on kohustuslik käia - sõitsime sinna bussiga ja see oli tõepoolest omaette kogemus.. poolsaarelt aga avanes miljoni dollari vaade.:) veel sõitsime gondlitega üles mägedesse ja tulime sealt siis rahulikult jalgsi alla. aega võttis see oma pool päeva ja näha sai sel matkal hästi palju. Veel: saare kõrgemas tipus peaks kindlasti ära käima, jalutuskäik üleval mägedes karjamaade vahel on midagi ettekujuteldamatut! ahjaa, rannast kohalike käest ostetud delfiinitripil viidi meid saare kõrgeimat kaljuseina vaatama (järgmisel päeval nägime seda ka saare pealt), mis merelt vaadates on omaette kogemus.

ehk et võiksingi rääkima jääda, mida seal peaks vaatama ja kus käima... kui palju Sul reisiks oli aega planeeritud...? :)

olin Küprosel 3 nädalat tagasi - siis oli selline mõnus soe eesti suvi seal (varjus 25-29 kraadi). äratulemise päeval sadas aga hoolega vihma. Meres ujuda ja päevitada sai sel ajal küll. otselendude kohta ei tea öelda, mina lendasin läbi Praha. laps oli mul ka kaasas (5a.) midagi ebaturvalist küll ei kohanud - temale meeldis muidugi niiväga et nüüd räägib kuidas ta sinna elama kolib :)

edu!