katlinmei

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas matkaautoga ka on võimalik sellises parkals parkida, ma mõteln et kas nii keskusesse pääseb suure autoga ? ja kas kellegil oleks ka kodulehte , kust saaks vaadata või aadressit ?

Tänud vastamast ! Siis vist on parem sel korral see Pariisi külastus ära jätta ja teha teine kord hoopis lennureis .

Meil plaan minna juuni keskel ja plaanitud on ca 2,5 nädalat. Kui läheb vähe pikemalt siis läheb, kiiret pole. Puhkus ja võtame rahulikult. 10-25 juuni paiku peaks olema Horvaatias suht soe, nii et päiekst saame igal juhul ......

Plaan minna Itaalias- Veneetsiasse , ning Horvaatias otsida väike ja rahulik kämping ning seal natuke vedeleda ja päikest nautida. Mingeid suuri plaane pole, sõita puhata ja näha nii palju kui võimalik, kuid rahulikult. Meie Norra trip oli ca 4000 km ja oli kõik väga ok. Kus kandis verso oled ise käinud ja mis moodi oled reisinud ? Kus ööbinud? Kui palju su tripide km on olnud ja mis eelarvega oled hakkama saanud ?

Versole - Plaan minna kindlasti matkaautoga, lastega ei tuleks kõneallagi minna sõiduautoga. Matkaautoga on kogemus olemas reis Soomest Põhja -Norra ja tagasi, ja meile meeldis. Aga sa võid kogemusi jagada liikluse kohta Lõuna-Euroopas, tuleb kindlasti kasuks, kuna seal pole veel käinud. Tänud sulle juba ette......

Oskab keegi öelda, kui palju maksab Rootsist minna matkaautoga Taani kaudu Saksa. Leidisn et Taanis on kaks tasulist silda, mis maksavad suht palju. On kellegil kogemusi, palju need maksavad?

Plaan minna perega matkaautoga Euroopasse, olen lugenud postitusi teemaksude kohta , kuid jääb ebaselgeks: kuidas ja kust ning mis moodi saab neid teemaksu vinjette osta ning kus saab nende eest tasuda? Kust ma tean, et see või teine tee on maksuline ? Plaan siis sõita Soome-Rootsi-Taani-Saksa-Austria-Itaalia-Horvaatia-Sloveenia-Tsehhi-Poola-Leedu-Läti-Eesti. Ootan teadjate ja heasoovlike nõuandeid ! Teid ette tänades ....... Oleks ka hea kui keegi ka lisaks millises riigis kui palju ja kui pika aja peale teemaksud on .

Kas keegi teab või on reisinud selle firmaga, kuidas oli kas kõik laabus. Plaan sõita Türki juunis, aga ei tea sellest firmast midagi? Vaatasin kodulehte ja nad pakuvad ekskursioone Türgis, ka Türgist väljapoole, on keegi käinud ja võtnud, et mis hinnad on ja kuidas trip oli ka. Kodukal hindu ei ole. Ootan vastuseid siis, kes on käinud ja kellel on kogemusi. . . . Lause ja kohanimed algavad Trip.ee-s suure algustähega!

Küsimus selline, et on keegi võtnud Türgis puhkamas olles ka kaugemaid ekskursioone, nagu näiteks: Istanbul, Põhja-Küpros, Tel Aviv, Rhodos ja Jeruusalem. Olen leidnud infot, et selliseid reise tehakse, aga hindasid ei leia kuskilt. On äkki keegi käinud ja teab mis nad maksvad kui võtta läbi reisibüroo ja kui võtta kohalikelt pakkujatelt. Ja kas jäite nähtuga rahule, et kas oli oma hinda väärt? Tänan kõiki kes annavad infot !