lui14

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, mina soovitan soita Vancouverisse Concord'ga. See on odavaim variant ning ka turvaliseim. Ma tapselt ei maletagi, kas ma soitsin sinna Tallinnast umberistumisega Saksamaalt...vist oli jah. Igatahes on see parem lahendus kui SAS

Ma kah ei saa aru, miks peaks seda eesti keelt reisiportaalis parandama. Ega see eesti keele tund pole. Suht savi, peaasi et ei ropenda. Aga tegelt, ega see mulle erilist muret ei valmista. Ma õppisin ise Tais tai massaaži ning selle opetamist ja massöör olen ma olnud õige mitu aastat. Ei taha eriti nõustuda, et tailastele on m. oskused maast madalast kaasa antud. Tean neid semusid küll. Aga vahet pole. Tahtsin lihtsalt utelda, et vahel on lihtsalt nii et massöör teeb oma tööd küll hasti, aga ta ei tee seda mõnusalt st. ei anna sulle oma "käsi".

Mul on kah sama probleem. Jalad on juba rohkem kui dekaad sügelevad. Kui saaks tahaks selle vastu rohtu, ma nuud lubasin, et hakkan nüüd korralikuks eestlaseks ja otsin endale töö... Aga mõte on päris..., oh ma kohe ei tea. Kui Aladin mu soove täidaks, siis ma igatahes siin praegu ei kirjutaks, vaid rühiksin seljakott seljas mingis suunas. Miks selle kodulehel inimesed kipuvad grammatikat parandama, ega see eesti keele klubi pole. Vahet pole, pea see et aru saad ja ei ropenda.

kui tormi katte jaad, siis raha tagasi ei saa. Kahjuks on nii, et ilma menuust tellida ei ole voimalik. vahel on ka nii hull, et ei saa plaanitud sadamates maha vaid loksud merel....see on igatahes parem kui tormi keskmes olla. meie olime Olga jarellaines....ja laine oli kuni seitsmenda tekini....aga siis on nii et kui merejalgu all ei ole, oled ilmselt roheline ja kallistat potti....need on taval. vaga nukrad paevad.

tere tere, ma olen kariibi mere kruiisilaevadel soitnud 4 aastat. mina ilmselt laheks kuskil veebruar, marts, aprill voi siis septembri alguses. seal peaks ilmselt vaatama siis kui lastl koolivaheaega ei ole, siis on kruiisid odavamad ja rahulikumad.. Olga (tornaado)katte jaime kull sellel aastal....nimeks oli Olga. Ma tulin just laevalt maha ja mul on paris palju aega kusimustele vastata kui kusida on.