Cat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie läheme kevadvaheajal suusatama Dolomiitidesse, Val Rendena'sse ( www.skirama.it ). Just koolivaheajal kehtib paljudes Madonna di Campiglio - Pinzolo piirkonna hotellides pakkumine, millega majutuse ostjad saavad tasuta kaasa 6-päevase suusapassi. Meie valisime välja hotelli Olympic Palace Pinzolos. ( www.olympichotels.it ). Lendame Milaanosse ja sealt Pinzolosse on veel umbes 200km. Kuidas sel aastal lumega on, ei julge prognoosida, aga eelmisel aastal sai sealkandis veel ka aprilli alguses suusatada.

Arvan, et kõige mugavam ja odavam viis Veneetsiasse lendamiseks on AirBalticuga Riiast. AirBaltic lendab Riiast Veneetsiasse Marco Polo lennuväljale 2 korda nädalas, esmaspäeviti ja reedeti. Hetkel on novembriks-detsembriks üsna head hinnad. Näiteks: reedel 05.12. kell 11.30 Riia - kell 13.10 Veneetsia ja tagasi esmaspäeval 08.12. kell 13.50 Veneetsia - kell 17.30 Riia.
Hind inimese kohta 105.70 LVL (see on vähem kui 2500 EEKi.) Siia lisandub veel pagasitasu. AirBaltic on mugavam ka sellepärast, et lendab Marco Polo lennuväljale, mis on Veneetsiale lähemal kui Treviso lennuväli. Ilusat nädalavahetust!

Aeg-ajalt on küll Maldiividele soodsaid lennupileteid. Näiteks hetkel Fritidsresoril novembriks lennupiletid Maldiividele algusega Stockholmist hinnaga 5599 EEK-i. Vaata neid pakkumisi Reisieksperdi kodulehelt.

Ka mul on plaanis selle saidi abil endale reisi ajaks maja(või ka apartement) leida. Olen veidi murelik, kuna pole varem ise internetis ööbimist broneerinud. Kas olete ka varem seda saiti kasutanud? Ega maksmisega mingeid probleeme polnud? Kui suur oli ettemaks ja kas kohalejõudes oli kõik nii nagu kokku leppisite?