manja777

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ole msn-i, huvitav miks ei saa? Aga proovi mariann.rosenberg@mail.ee

Suured tänud Teile, tõesti väga palju abi sain, aga kui raatsite ja viitsite mõne pildi saata, siis oleksin väga tänulik: megamm@mail.ee

Kas umbes mäletate palju maksis jeebisafari ja taksosõit Porlamari?

Suur-suur aitäh sulle, et viitsisid nii pika kirja kirjutada:)Aga mis see tähendab, et teil oli 2 a la carte õhtusööki? Ja kas võiks kohe check inni tehes öelda, et sooviksime väiksesse majja?

Saan aru, et midagi head selle raha eest vist loota pole (18000.- inimene) ja et Lõuna-Ameerika 3 tärni ei ole vist päris 3 tärni, aga kas muidu söök kõlbas ja toad enam-vähem puhtad ja mis seal "kõik hinnas" veel oli? Piltide pealt paistab ta ilusas kohas asuvat, mere ääres ja väike mägi ja org, kas päriselt oli ka nii ilus ja kas hotell ise pakkus neid ekskursioone või keegi tegelane seal. Ise minemas rootslaste kaudu ja rootsi keelt ei oska, nii et peaks sealt koha pealt vaatama jeebi safarit ja Caracasesse saab vist lennukiga? Kas käisite kusagil eksukursioonil ka ja palju maksis? Seal on kirjas et linna 3 km, mis linn seal on ja mida seal teha, kas läksite jala või taksoga, palju hind oli?

Kas keegi on peatunud selles hotellis?