jellyfish

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tahaks siinkohal tänada Eiket supermõnusa saaretuuri eest. Meie pere jäi igatahes väga rahule. Eriti noorim, reisil aastaseks saanud põnn, kes oma rahulolu igal võimalikul juhul häälekalt väljendas ;-)) Loodetavasti ei saanud lugupeetud giidi kuulmine oluliselt kannatada ja ka teised kaasmaalased saavad nautida Eike nauditavaid kirjeldusi saare ajaloo erinevatest aspektidest ;-)) Kes "klassiekskursioonidest" a la "buss hakkab juba minema, mida sa siin veel passid ja pildistad" tüdinud on, sellele 100% parim valik. Aldo perega

Viisa tegemine 9. märtsil Phuketil läks küll libedalt. Olime praktiliselt ainsad kes viisat tegid, kuna olime soome grupiga. Peale meid ilmusid veel paar kanget englanti kõnelevat isikut, kes ka visa on arrival tegema hakkasid. Igatahes julgen soovitada ka teistele, kokku läks aega u. 30 min meie pere 3le liikmele. Viisablanketid olid eelnevalt kodus täidetud ja uute nõudmiste kohaselt tehtud passipildid peale kleebitud.

Tere!

Ehk keegi oskab öelda,kuidas seal lennujaamas viisa tegemine õnnestub. Reisikorraldaja küll teadis rääkida, et ennem on viisa käes kui soomlased passikontrollist läbi. Minek soomlastega, ei ole just tahtmist transfeerist maha jääda. Äkki on kellelgi kogemusi?