mike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selle hotelli nimi oli Delight Resort. Kodulehel on neil see tuba,milles ööbisime,2700 bahti,aga kohapeal maksis see 1000.Pole mõtet ette panna.Tõsi-kui on Full Moon Party, siis hotellid täis ja hinnad kallimad (nii vähemalt olen kuulnud).Neid hotellikesi,kus seal olla,on mitmeid.Rolleriga ringi sõites avastasime mõningaid ilusaid erinevatel randadel,aga nimed-aadressid pole minu käes ja seetõttu ei saa neid kahjuks kirja panna praegu...

Meie sõitsime Phuketist Krabisse taksoga. Olime neljakesi, sõit kestis natuke üle kahe tunni ja hind oli vist 2400 bahti, kui õigesti mäletan. Eesti rahas on see umbes 800 krooni. Loomulikult on ka soodsamaid võimalusi, kuid kui meenutan mu eelmist sõitu Phuketist Krabisse mikrobussiga, siis valin edaspidi kindlasti takso, kõik toimis ja väga mugav ning tunduvalt kiirem- sa ei pea istuma bussis, kui juht korjab erinevatest hotellidest inimesi peale. Laev on samuti kindlasti normaalne variant, aga meil lihtsalt kellaajad ei klappinud, muidu oleks meie esimene eelistus olnudki laev, mis odavam, peaaegu sama kiire ja tõenäoliselt samuti mugav (muid otsi tegime laevaga ja jäime väga rahule).

Ostsin Zuji kaudu lennupiletid Hong Kongist Bangkokki. Alguses proovisin mitu korda Hong Kong Expressi pileteid bookida, näitas olemasolu ja siis päeva-kahe pärast tuli teade, et ikkagi pileteid pole.Seejärel katsetasin Emirates`i lendu ja kõik toimis suurepäraselt, sain kinnituse ja hind oli u. 3200 eeki, mis superhind nii hea firma kohta.Lennujaamas ka kõik toimis, näitasin passi ja astusin pardale!Igatahes julgen soovitada!