Lonni5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väga õige. Turistid läehvad sinna Punase mere, päikese ja korallide pärast. See Punase mere maailm on ikka uskumatult kaunis. Ja kes korra on juba sukeldumas käinud, see ka pisiku külge saab :) Söök-jook ei ole seal küll selline, millepärast peaks minema. Aga kevadel suure tõenäosusega päike olemas ja hind rahakotile kõige talutavam.

Tauno, Egiptus nagu Egiptus ikka. Ma käisin viimati 2008 aasta ja siis nüüd. Selle 3 aastaga pole miskit muutunud. Väga vähe turiste oli, see oli ainuke erinevus. Kui nüüd seal olla või minna on olukord kindlasti teine. Kui Sa eelmine aasta samas olid, siis usu mind, kõik on sama. Relax ja naudi oma puhkust.

Olin siis Turquoise Beach Resortis. Mnjah. Ei oskagi midagi öelda. Väga väike hotell. 105 toas oli täidetud paar päeva max 10 tuba. 4 tärni on ilmne liialdus. Aga toad oli enam-vähem. Kuna meid vähe oli, siis söök oli söödav, aga väga üksluine. Jah, vana turg kohe ligidal ja rand ka. Kuna meid huvitas snorgeldamine, siis see oli väike probleem. Seal liivarand. Nagu eespool mainitud, siis mööda rannajoont edasi jalutades leiate kena metsiku riffi. Ranna äär on muidugi kole ja must, aga kalu väga palju. Leidsime ühe kohaliku, kes siis meile näitas kalu ja mulistas mööda põhja. Meil superlahe vaadata. Kui keegi huviline on, siis ma võin selle kohaliku tel nri anda. 2 päeva käisime ja maksin talle 25 kohalikku, aga seda ka vabast tahtest. Käisin ka Tirani saarel, aga ei soovita seda reisi kellegile. Mõtetu raha pressimine. Ja turisimi firma kaudu tundub reiside võtmine üldse mõtetu. Turguoisest siis kokkuvõttes, et kui palju ei pea maksma, siis võib minna, aga mina sinna enam ei lähe. Teenindus oli küll sõbralik.

Tere! Tulin eile siis Sharmist. Rahvast tõesti vähe. Alguses ehmatas, pärast juba tundus päris mõnus :) Karta pole miskit. Vahepeal Kairos vist mingi jama oli, aga me saime Eestist tulnud sõnumitest seda teada.Egiptlased ise siiski õnnelikud asjade käiguga. Nende arust saab nüüd minna vaid kõik paremaks. Siirelt kahju, et Go alustas alles nüüd reisidega, aga tore, et nüüdki. Ahjaa, kuna hotellis oli vähe rahvast, siis meie hotellis oli söök väga üksluine. Aga peaeesmärk : päike ja meri, sai saavutaud ja oleme rahul. Kõike kaunist Egiptuses patrioodid :)

Tere

Ootan ka endiselt infot Tia Heightsi kohta.

27.02 läheb, siis lähen mina ka. * Valiks, aga rahakott ei kannata. * Räägitakse, et on rahunenud. Polevat miskit hullu olnudki. * Pole midagi juua. * Olen ise naine. Kõik on nagunii minu :)

Hull olukord ka neil, kes Türgist tagasi tulevad. Need pandi bussi peale ja viidi hotellidesse tagasi.Nad ei tea üldse kuna tagasilend on.