moosinagu123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi märtsi algul Valtus?:)

Viimasele:
Olles lihtsalt ise selle asja sees lisaks et AB,Luft ja finnu küll,aga siiski on Eestis piisavalt inimesi,kes eelistavad aint kodumaist ja suured tänud neile:)

Head reisi!
Ja küsiks nagu mu laps küsib,mis teil viga on?

No tere!
On ikka see maailm imeline.Minnakse puhkusele kaugele ja tahetakse omasuguseid kohata,et äkki saab lõket,õlli libistada,viina panna ja siis veist kakelda ka äkki...jaanipäeva tähistada,my ass...

Kui saladus pole mida muidu tarbite?Kui popsu,siis tahaks minu vanaema väga kaasa tulla...

Hei!
Aurinko teenuseid pole kasutanud,aga olen mõned nädalad veetnud-peatanud Al Moggar Garden Beachi nimelises asutuses.Soovitan.Ookean kohe üle autu tee.Novembri kohta ei tea,aga märtsis ja aprillis on alati vesi olnud soe.Kindlasti ei ole mõtet kogu aega Agadiris mööda vaja saata vaid ikka Essouiras ja Marrakeshis ka käia-sõita,esimesse rendikaga,teise liinibussiga,aga souk Agadiris ka lahe...

Juhin tähelepanu sellele,et kodanik soovib sõita soodlast Kopenhaagenisse,miks te pakute talle alguskohaks Tallinnat.Soodla nimelt koht Piibe mnt'l.

Mulle jälle meeldib Villefranche-sur-Mer rand,Nice's kiviviske kaugusel.

Mis seal ikka erilist on...varem tellid on odavam,kohapealt kallim...Hispaaniasse minekuga probleeme pole,ei pea seda üldse mainima,sest muidu väänatakse 50 euri otsa..,tee suhtes,oleneb kuhu tahad minna,aga üldiselt Sevilla poole pane minema,ise sai käidud Gibraltaril,mis oli eesmärk...

Väike parandus viimasele, aga mäng toimub ikka 3juunil. Ja linna kus toimub, peab saapamaa vutiliit otsustama kuu 2 kuud ennem mängu. Niiet kodanikud, aprilli algul peaks olema selge. Suure tõenäolisusega mängitakse kuskil nn. väikses linna, et tuua kodumeeskond ka väiksematesse kohta.

Kui mõni väiksem linn, kus turiste ei ole tapvalt, siis on Tavira nagu rusikas silmaauku. Hotell Vila Gale Tavira ja randa saad sõita hotelli kõrvalt väikse paadiga. Ajad saad hotellist. Pood on lähedal, saad Sagrist(Portugali õlu) libistada. Kadestan veits. Ise olen 2 aastat järjest juulis sääl olnud. Soovitan.
Võtad auto teed päevase tripi Sevillasse või 2-3 päevase Gibraltarile.
Kindlasti teab keegi veel midagi soovitada, aga arvan, et Farost Hispaania poole on Tavira parim paik ja Farost vasakule jäävad linnad on turistidest pungil.