pifpaf

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Super, väga suured tänud! Tera- Kas seal saartel on 2-3 tundi huvitav? Kas seal on rajad ringi jalutamiseks või saab snorgeldada? Marks66- Tundub põnev see ökotuur. Ka Ma väga rahmeldada ei viitsi, ehkki tuurid on mugavad, ma pigem oleks mõned päevad kauem kohapeal ja teeks päevakaid oma tempoga. Kas hinna mõttes on mõistlik osta tuur+majutus või bronnida majutus ja kohapeal uurida, milline tuur on sobivaim?

Tänud Tera! Kas oskate kommenteerida KK turismibüroosid? On kohal olles mõttekas büroost nõu küsida atraktsioonide, transpordi, majutuse kohta ja broneerida tuure või saab öömaja lihtsalt kohale sõites ning tuure ja edasist transorti organiseerida käigu pealt? Reisikava on järgmine:

  1. KK- 2-3ööd
  2. Mt Kinabalu ja Poring- 2-3 ööd
  3. Kudat- ööbimisega pikkmajas + külaelu ja kultuur, edasi on plaan rannale lähemale sõita, kas peaks linnas majutust otsima või on seal väiksemaid külasid ka, mis asuvad vahetult ranna lähedal (snorgeldamisvõimalusega) ning kust saab päevareise teha kasvõi saartele? kokku 5 ööd
  4. Kinabatangani jõgi (ilmselt tuur koos majutusega Sepiloki lähedalt) 3-4 ööd
  5. Tun Sakaran Marine Park või Semporna/Tawau, kus saab teha PADI kursuse- 5-6 ööd

Suured tänud iga kommentaari eest!

Aitäh! Kuidas oleks KK-Poring-Mt. Kinabalu? Kui juba 2 päeva Poringis olla, kas on mõtet mäele lähemale sõita, kui ronimas ei ole? Plaan on edasi sõita Kudati.

Tere

ma pole kindlasti mäe otsa ronimas, aga jalamil tahaks ära käia. Kuidas on öömaja, mäepileti ja broneeringutega sellisel puhul lood? Kas tasub öömaja leida pargist väljas või teha hoopis päevasõit KK-st? Plaan on teha rahvuspark 2-3 päevaga, sõita Poringisse ka. Kas peaks võtma takso ja giidi või saab minibussidega ise minekud-tulekud planeerida? Tänud.

Kirjutasid: 'Ei saa ilma krediitkaardita kätte. Soodsaim on seega easybus. Fulham Broadwaylt saad metrooga (district line) ka Victoriasse. Arvestades aga, et sul Victoriasse vaja ja sa ei tundu eriti Londonist midagi teadvat, siis äkki on mõistlik, et sa teed selle investeeringu ja ostad rongipileti lennujaamast.'

Southerni lehel saab deebetiga osta küll, eeldatavasti peaks siis kätte ka saama või ma saan valesti aru?!

Tere! Tänan selle Estraveli lingi eest. Ma jõuan Gatwicki 11.03, pealelõunat. Ehkki mu inglise keele oskus on palju rohkem kui elementaarne, siis kogemusetust see ilmselgelt ei korva; ega London pole Tallinn, et lennuvälja ees on Ülemiste bussipeatus ja number 2ga saab linna, ühe otsa pilet 15 eeku..

Niisiis, kui RoobertR ise pakub abi, siis ma olen ülimalt tänulik! Kui aus olla, siis Southerni veebist ei leia ma küll vajalikku infot üles, pigem ajab see meeletu valik segadusse, nagu palun!- mul on vaja ühte odavat piletit linna jõudmiseks. Kas see estraveli FlyByTrain 175.- polegi mitte piisavalt soodne? (võrreldes Gatwick expressiga) Edaspidiseks liiklemiseks on idee soetada Travelcard, aga see vist kehtib ainult linnas tsoonides?

Ja veel, miks ma pean midagi ette ära ostma? Kas see hinnavahe mängib nii suurt rolli või on lihtsalt kindlam?

' Iga liigutus on tasuline, kuid põhihind on odav. Kui käed taskus reisid ja internetis mõistad check-in teha, pole probleemi.'

Mina pole kunagi ühegi odavlennufirma teenust kasutanud ning seepärast ei saa hästi sotti sellest lausest. Air baltiku ega Easy jeti kodulehelt ma küll ei osanud leida midagi check in tasude kohta..
Kas lisaks pagasitasule tuleb lennujaamas check inis siis ka maksta?

Tere Maria!

Mina ka ei saa aru :) ise kavatsen minna varem kui 18 märts ning olen samuti suht segaduses. Ma ei pea ka võimalikuks ümberistumisi, 5 miiliseid jalutuskäike ja krediitkaardiga ostmist. Mul on suur pagas kaasa võtta, takso on ilmselgelt liiga kallis, vastu ei tule mulle keegi, käinud pole ka kunagi.. ja aru ma ei saa, mis transport, kuidas valida, millist piletit valida, kuidas seda siis registreerida, palju miski maksab.. Uurin muidu ise sellelt lehelt http://www.tfl.gov.uk/

Euroopas ilmselt odavaim airBaltic, Riiast lennates veelgi soodsam, võid proovida otsida ka siit www.expedia.com. Tavaliselt pakub ka google variante..

Mul on plaan tõesti pikemalt peatuda, aga ehk kirjutan, kui asjal selgem joon.. Ma mõtlesin tegelikult, et seni pole ma muretsenud viisade pärast, on kuidagi lihtsalt läinud, taotlus, dokumendid, raha ja minek, pole küsitud mingeid pileteid, hotellibronni, võõrustajat ega kontoväljavõtet.. Aga ei taha ka, et piirilt tagasi saadavad.. kui reaalne see võib olla?

Mis hinnaga kohvikust kohvi saab? Kas galeriid on tasulised? Palju tänava peal jäätis maksab? Takso?

Mõned numbrid kuluksid ära :) Odav on suhteline mõiste.