trip-krainetrip-ukraine-dark

donald1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Kas Pasvalys´s enam tee remonti ei olegi?

Olgu aga oskab siis keegi öelda kui palju siis umbes mingi teelõik maksab mul vaja lihtsalt mingi eelarve koostada.

tänan veel

Tere

On tulnud päevakorda küsimus kas Slovakkias on vaja sõiduautole või täismassiga alla 3,5 tonni tasuda teemaksu?

Ettetänades…

Olsztynist 90km põhjapoole asub Ketrzun kus asub Hitleri hundiauk (hundikoobas)kus pesitsesid saksa prominendid soovitan sinna vaadata

Põhja-Poolas on veel asula Ketrzun kus asub Hitleri Hundikoobas, Malborgi kohta võib lisada, et ekskursioon kestab u. 3tundi sisse saab ainult grupiga.

Rhodosele sõites võta sularaha kaasa Marmarise sadamas küsivad lisaks laevapiletitele veel mingit sadamamaksu 15euri inimene aga muidu on seal mõnus! Selles hotellis ma ei olnud ma ise pesitsein hotellis Mert oli küll 3*** aga kõik oli olemas

Donald tänab kõikki kes pakkusid oma infot ja linke Norra reisi jaoks Tänan veelkord! (kui on reisil käidud siis võib ka mõned kommentaarid!)

Oskab keegi öelda ka Drobaki tunneli läbimis hinna sõiduauto ja 3-4inimest? Ma loodan et ei solva ega tüüta kedagi oma küsimustega aga ikkagi on parem järgi küsida kui pärast kahetseda!

Ikka tänan juba ette ära!

Keegi rääkis mulle mingist tunnelist Oslo ümersõidul see pidi küll olema tasuline aga ajas pidi võitma. Küsimus selline kas see tunnel asub E18-el või on ta mujal! Tänan veelkord!

Kas Oslo ja Stavangeri vahel peab laevaga ka sõitma või saab(peab)jutti sõita? ja kui siis kummaga võidab ajas ja palju maksavad laevapiletid?

Tänan veelkord juba ette ära!

Mõte oli minna juuni 28-ndal autoga