seidy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Head pakkumised tulevad Fiji Toursilt,Est Toursilt,Novatoursilt.Alati pole kõike kodulehtedel kirjas.Maksab helistada.

Soovitan minna Nessebari,see on Sunny Beachi lõunaosas.Väike armas kohake suurepärase merevaatega väikelaevadele ning jahtidele.Väikesed armsad majakesed,munakiviteed,tänavad,mis vonklevad üles ja alla,risti ja rästi.Elu seal justkui seisab.Ei tahakski muud kui nautida rahu,vaateid,oma drinki ja mõtiskleda inimeste üle kes selles maalilises kohas elavad.Veel lisaks ,et Nessebar on UNESCO kaitse all ning sealsel arhitektuuril on tohutu väärtus.Rohkem ei räägi-minge ise kohale.

Tänavatel on väikesed valuutavahetusputkad(vist oli mingi tumesinine embleem ja sõna "crown").Korralik arvuti sees ja tädi näitab kenasti kõik kätte.Ero kurss leevile oli nädal tagasi 1 eur=1,91 leevi.Pangaautomaadid on suht ohutud.Alati võib ju küsida millist automaati eelistada.Endal kordagi probleemi ei tekkinud.

No nii-nädala pärast sõit Imperial hotelli Sunny Beachil.Arvamusi ingliskeelsetest kommentaaridest küll ja veel.On ka Eestist seal keegi käinud?

Raha võetakse automaadist nagu Eestiski. Ainult, et tehingu pealt võtab 30.-EEKi maha. Üldiselt on kõik samas või odavamas hinnaklassis. Bussipilet normaalse hinnaga. Ühesõnaga midagi hullu pole. Poes müüakse musta leiba, juustu ja keefiirisarnane asigi olemas. Turul tomat ja muu säärane värske kraam kõik olemas. Nälga küll ei jää ka tagasihoidlikuma eelarve juures.

Vaata Fidji Travel Alma group