õhtuleht

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie uus lemmik on Calista Belek. Lihtsalt nii mõnna hotell.

Meie saabusime nädalavahetusel/laupäeval Antalyast, Belekist....sooja oli 30 kraadi päeval ja esimene pilves ilm, kahenädalase reisi ajal....kuna kaks nädalat oli päeva keskmine temperatuur olnud u 42 kraadi ja päikesepaiste, siis oli see laupäevane päev ikka päris külm, samas oli mõnna ära tulla...ei tekkinud pahameelt, et jälle sinna külma Eestisse tagasi. Arvata, aga võib, et pühapäeval oli jälle päike väljas ja ilma soe:)))

Meie suundume septembris Belek,i hotelli Calista, Eelmisel aastal peatusime Laras hotellis Limak Lara, jäime väga rahule, sel aastal teine sihtkoht lihtsalt vahelduse mõttes:))) Mõlemad paigad Antalya lähedal. Väga mõnna piirkond meie arust:)))

Fulham Road,i tagapool otsas on 3-4 tükki, nö charity center,id....mõned aastad tagasi vähemalt olid...ma nüüd kaks aastat sealt ära, aga omal ajal kui seal sai elatud...ikka päris mõnnasid asju sai:)))

Nii see on, et Türgis palju venelasi....selle koha pealt tuleb teha nats eeltööd...on hotelle, kus neid rohkem ja hotelle, mida nad eriti ei eelista. Meil reisifirma eelmisel aastal andis oma soovitused kaasa. Kahtlesime kahe hotelli vahel. Limak Lara, Kundu rannas Antalyas ja Delphin palace seal samas...Kuna reisisime pisikese pojaga soovitati Limak Larat, et seal rahulikum ja vähem venelasi, just nii see oligi. Delpihin üldse selline kullane ja karrane, nii, et vene rahvusele väga omane. Keegi pärast lennukis ka rääkis,(kes peatusid hoopis mingis kolmandas hotellis) et neil oli basseini ääres hommikust õhtuni vene disco käinud. Üldjuhul reisifirmad on ise teadlikud sellest, millised hotelid rahulikumad. Mina soovitan ka pere ja lastega reisiks Antalya piirkonda. Vahemaad normaalsed ja tõeliselt ilus ja huvitav piirkond. Meie peatusime eelmisel aastal Laras, see Antalyast umbes 15km. Ilus puhas rand ja vahvad hotellid. Eriti suuri ekskursioone ei teinud, kuna tibu oi pisike. Käisime Antalya linnaekskursioonil ja shoppamas, laevaekskursioonil mööda jõge, kus vahepeal sai ujumas käia ja pakuti süüa, Belekis(umbes 15km Larast) delfiinishowd vaatamas, seal ka suur veepark, kuhu meie küll tibuga ei hakkanud minema jne...igatahes oli super puhkus, inimesed sõbralikud, söögid head, ja kõik tõesti ilus puhas. Sel aastal septembris tagasi, siis peatume Belekis hotellis Calista, loodetavasti jääme sama rahule, kui eelmisel aastal, hotelli vahetasime vahelduse mõttes, muidu jaäime eelmise aasta hotelliga tõesti rahule, aga tahaks nüüd uusi avastusi:)))))

Ja praegu vaatasin hoopis, et meil vist lennufirma Flylal hoopis:)))

Tänud, Läheme perega sinna, Septembris, tore kui Sulle seal meeldis....eks peab selle "saanisõidu":))) siis kuidagi üleelama:)))

Elasin ise Londonis mõned aastad tagasi, seal hästi palju erinevaid variante nendest travel card, dest. Kui kohale jõuate, siis saate esimeses müügikohas küsida ja uurida milline kõige soodsam tuleb. Seal nädalalõpu ja kolmepäeva kaardid, nädala kaardid ja veel mitmed erinevad variandid. Päevapilet võib täiesti 1.25 olla. Kolmepäeva kaart tuli omal ajal ka päris soodne, täpset hinda ei mäleta:)))

Väga hea valik, meie olime seal eelmisel aastal 2 septembri esimest nädalat, lahe hotell....ja tibupoiss 9.kuud jäi ka väga rahule.....mainiti siin ka reisijuht Antsu.....meie tänud talle ka, oli väga vahva. Sel aastal plaanime minna Calistasse Belek, i. Pole küll nii lastesõbralik hotell, aga mõtlesime vahelduse mõttes ikkagi proovida....reisikorraldaja jällegi travel in:)

Meie poja oli eelmisel aastal 9.kuune kui 2 nädalat Türgis veetsime. Kõik oli superlux, sellepärast tahamegi reisi korrata. Kui vägagi kõik hinnas paketiga reisida, pole nii pisikesega absoluutselt hull reisida, vastupidi meie pere oli väga õnnelik ja rahul. Lennureis ka türki ikka super lühike.

Meie tibu küll pisike veel....eelmise aasta septembris 9. kuune. Peatusime kaks nädalat Limak Laras...see siis Antalya lähedal. Jäime väga rahule. Vägagi kõik hinnas hotell. Väga suure basseinialaga.

Meie soovitame Türgi reisi. Käisime eelmisel aastal septembrikuus oma 9. kuuse pojaga ja jäime tõesti väga rahule. Peatusime Limak Lara hotellis. Hästi suure basseinialaga hotell. Lastele oma bassein....suurematele miniklubi. Rand liivane, hotellirand. Reisikorraldaja oli Travel In