kh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kes on juba Horizon Traveliga Eilatis käinud, kirjutage kuidas oli nt. hotellid, ekskursioonid ja kas ka lastega võiks minna? Kuidas puhtusega lood ja toiduga ja kas seal ka kõhuhädad võivad lihtsalt külge hakata?

No proovi siis mitte väga palju seda vett suhu lasta. Mina olen enda lapsi edukalt pesnud, pole nagu sellest jama tulnud. Ega sa siis iga päev lapse pead nüüd ka seal pese ja kui nägu pesed siis teed ju oma käe märjaks ja tõmbad ainult üle näo. Kui lapsel läheb kõht lahti, siis mine kohe arsti juurde, mitte ära jää lootma, et läheb üle. Meil viimane kord 1,6a. laps sai kõhuhaiguse, ostsin apteegist rohtusid, aga ei mõjunud. Puhkusest läks 3 päeva kaotsi ja lõpuks olime Tallinnas haiglas. Aga targem oleks seal olnud lapsele tilguti teha ja oleks kaotanud 1 päeva. Tallinnas tuvastati rota viirus, aga 3a. lapsega oli kõik korras. Soovitus nr.1 peske hoolikalt käsi.

Meil abiks kõrremahlad ja kummikommid. Olen andnud ka Sudafedi nohu siirupit(hoiab turset ära)või kui on siis Zyrteks allergiarohi.

Käisin ise rasedana Sharmis 13.nädalat ja sain põiepõletiku. Algul olin ka hirmul mis nüüd saab, aga kõik läks hästi. Olin hotellis Sierra ja algul läksin hotelli arsti juures. Oli selline alles alustanud noormees. Tema ei olnud nõus mulle mingit rohtu andma kuna olin rase, vaid saatis mind Hadaba kliinikusse. Seal kutsuti kohale laborant tehti proovid, arst vaatas ultraheliga ja sain ka retsepti. See kõik toimus ikka päris hilja õhtul. Eestis poleks nii põhjaliku uuringut mingi põiepõletiku pärast tehtud. Järgmine päev olin juba uuesti liikvel. Minul oli tavaline tervisekindlustus(kuigi rasedusega seotud probleeme vist ei kindlustata) ja kindlustus maksis kõik Eestis kinni, ka takso sõidu. Aga seal tuleb oma taskust maksta kõik kas eurodes või dollarites, kõik arved ja paberid tuli kokku korjata ja küsida näiteks apteekist ja kindlustusele esitada. Ma ise arvestan alati reisile minnes ka sellise rahaga, et oleks olemas kui midagi juhtub. Mina jäin väga rahule ja olen ka oma väikeste lastega Sharmis käinud eelmine aasta oli väiksem 6 kuune ja suurem 2,5a. See aasta plaanin jälle minna. Ilusat reisi teile.

Täitsa norm hotell, soojendusega bassein, aga kahjuks laste oma külm, toit hea ja valik suur, rand hea saab vette jalgupidi ka minna on ka oma kaubatänav. See suht kallis hotell ja eestlasi vähe, kui mina käisin nov.lõpp 2007 a. oma mehe ja 2 lapsega(2a. ja teine 6 kuune)oli üks pere veel. Venelasi oli kahjuks suht palju. Ise tahaks see aasta minna Naama Baysse või Hadaba poole. Ise käinud veel hotellis Sierra 2006 a. mis ka väga hea, minu meelest parem kui Baron ja Sharm Holydais 2003 a. mida ei kannata nende hotellidega võrrelda. Kui küsimusi siis kirjuta. Ah veel, võta viin või konjak ka kaasa, see arstirohuks, kui kehv olla, meie kõhuhäda ei saanud, aga üks päev oli väheke nõrk olla, siis oli hea konjak sõbraks. Head reisi.