Mii1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime 2008 a. jaanuaris Tenerifel. Kuna meil kellelgi väga palju üleliigset raha sel hetkel polnud, siis valisime Happy Traveli loteriimajutuse (4995.-). Reisi ost jäi väga viimasele minutile, sest meile kinnitati, et selle hinnaga on järgi ainult mõned kohad ja kui me kohe ära ei maksa siis oleme ilma ka. Ja kuna tahtmine reisile minna oli väga suur, siis maksimegi raha ära. (Pärast tuli muidugi välja, et lennuk oli pooltühi ja kohti oleks küll ja veel olnud). Enne reisi lugesin trip.ee eelnevaid postitusi Happy Traveli loteriimajutuse kohta ja ausalt öeldes pabistasin vahepeal ikka päris hullusti, et mille eest ma nüüd selle raha siis maksin ikka - valmistasin ennast vaimselt ette eesootavaks: prussakad, logisev ja katkine mööbel, ebaviisakad teenindajad ja mida kõike veel siin räägitud oli. Samas olin ma ka kindel, et me hotellis oma puhkust veetma ei hakka ja magamiseks ehk kõlbab küll.

Tenerifele jõudes oli meil vastas rõõmsameelne Reeli, kes oli reisi lõpuni väga abivalmis ja tore. Sama tore oli ka teine reisiesindaja Ave.

Kui bussiga kuurorti poole sõitma hakkasime, siis polnud mul enam ammu meeles pabistamine hotelli pärast ja väga meeldiv üllatus oli, kui buss peatus suhteliselt uhke hotelli ees. Meid majutati 3 tärni hotelli Villa de Adeje Beach, mis ületas kõik minu ootused. Meie tuba oli 5ndal korrusel, kust oli super ilus vaade ookeanile, lisaks sai õhtuti päikseloojangut nautida. Tuba oli väga korralik, rõdu oli suur. Iga päev käis koristaja, kes tegi voodid ära, viis prügi välja, vahetas käterätikuid, kui vaja oli, pühkis põrandad jne.

Hotell ise asus suhteliselt kuurorti ääres, kuid elu käis tänavatel öö läbi ja ühest kuurorti otsast teise jalutada polnud ka mingi probleem. Samas polnud probleemi sellega, et öösel lärmi pärast magada ei saaks.

Infotundides anti, nagu ikka, infot ekskursioonide, autorendi jne kohta. Kuna plaanisime iseseisvalt auto rentida ja saare läbi sõita, siis meile see infotund eriti kasulik polnud, kuid kuulasime siiski.

Viimasel päeval lennujaama sõites korjas buss kõigepealt meie hotelli rahva peale ning siis sõitsime ka teiste hotellide juurest läbi, kuhu Happy Travel reisijad oli paigutanud - kõik hotellid ei paistnud küll nii lahedad kui Villa de Adeje Beach, kuid meie hotell polnud ainuke 3e tärnine.

Mis hotelli puudutab, siis ilmselt saime seekord üsna suure loteriivõidu. Lisaks hotellile oli ka kõik muu reisi juures ülilahe ning kiidaks Happy Travelit - jäin väga rahule.