trip-krainetrip-ukraine-dark

123Riina

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Kas on keegi veel käinud hiljem,kui juuni kuus Club Bella Mare Hotellis Alanyas.Omal plaan minna septembris.Äkki oli ikka varem probleemid selles,et inimesi oli paigutatud renoveerimata osasse.Hotell on 2011.a. ju osaliselt renoveeritud.Ootaksin kasvõi ühte positiivset kommentaari.Plaan minna läbi Ahhoi Reiside,kuid see büroo vahendab ju ka teisi büroosid.Ette tänades.

Käisime 26.sept.-03.okt.2010 Berkay Hotellis.Täielikult on see hotell omad tärnid välja teeninud.Toateenindus ja toitlustus väga heal tasemel.Puuvilju oleks võinud suuremas valikus olla.Toit oli salati kui ka muu osas suht normaalne.Iga päev küll oli sarnane valik,kuid ei pea ju ühel ja samal päeval kõike proovima.Nädala lõpuks hakkas küll menüü korduma.Kõik oli väga korras!Rand ja kaubanduskeskused vaid 5 minutijalutuskäigu kaugusel.Rand hästi kivine,kuid mitte teravate kividega.Vesi väga soe(oli sel ajal 29 kraadi) Hotelli omanik oli pisut kooner just kõik hinnas alkohoolsete jookide suhtes.Need lõppesid tavaliselt alati ruttu otsa,kuid kui veidi jootraha andsime teeninduspoistele,siis taas asi toimis. Üldiselt soovitame soojalt,kui ei ole liiga nõudlikud inimesed!

Olen täiesti Teiega ühel meelel. Reisimine ei ole üldse tülikas, kui laps on kaasas. Oleme ise ka lapsega reisinud alustades Saaremaalt, Soomest ja edasi minnes Hispaanias ja Egiptuses. Kõige meeldivam on Hispaania ning ikka ja alati läheksime sinna tagasi. Hotell, kus ööbisime, oli Las Palomas. See on Costa Del Solis Torremolinoses. Hotell on turvaliselt aiaga piiritletud, teenindus ja söögid ning toad on fantastilised. Sööki polegi mõtet "kõik hinnas"võtta, sest soojal ajal piisab täiesti, kui on hommiku-ja õhtusöögid vaid sees. Kui tahtmist on, siis järgmisel aastal mai kuu lõpu poole läheme kindlasti sinna tagasi. Täiesti tore oleks ühineda, sest meie reisime ka ikka alati kolmekesi koos lapsega. Jätke oma kontaktaadress ja suhtleme lähemalt. Ilusaid reisielamusi selleks aastaks.

Soovitan Hispaaniat Costa Del Soli.Tõeliselt hea lastepärane hotell on Las Palomas.Õhtu- ja hommikusöögid on sees ning hotelli siseõu on piiritletud aiaga,kus on nii täiskasvanu kui ka laste jaoks spets basseinid.Kõik kauplused ja rand on kiviviskekaugusel.Teenindus on viimase peal ja söögivalik on väga mitmekesine,lisaks fantastilised puuviljad ja jäätis.Puhkuseks lastega ei oska parimat välja pakkuda.Käime seal oma tibuga juba aastaid ja ka järgmisel suvel läheme taas sinna,sest Egiptus ei olnud lapsega reisides eriti meelepärane.Ilusat reisi ja meeldivaid elamusi.

Bussireisile küll Hispaaniasse ei läheks.Tegelikult on lennukiga otselend Malagasse ja Torremolinose hotellides ööbimine väegagi mõnus ja võttes ekskursioone lisaks,saad hea elamuse.Tegelikult ongi lennukiga reisimine selleks hea,et oled ühes hotellis paigal 7 päeva.Päevitad,võtad reise,shoppad või mida iganes ja maa on nähtud ning raha sama,mis bussiga 12 päeva ja vea omi asju ühest hotellist teise. Otsus on ikkagi muidugi teie endi teha.

Kuidas lahendada reisiprobleeme, kui on lapsed. Lahendus on minu jaoks alati olnud üks. Lapsed tuleb kaasa võtta ja reis ei ole sugugi halb-eriti kui seltskonnas on veel teistegi perede lapsi. Olen sedasi käinud Hispaanias, Soomes, Rootsis, Egiptuses ja plaanin järgmisel suvel minna tagasi Hispaaniasse Costa Del Soli, sest nüüd on mul 3-aastane poeg ja temaga saab ka suurepäraselt reisida, kuna suurematel on juba omad reisikaaslased ja -plaanid. Väga lastesõbralikke kohti on ja tegelikult on lapse vastupidavus reisidel hoopis tugevam, kui täiskasvanutel. Ilusaid reise ka lastega koos.

Kas keegi oskab täpsemat infot öelda selle kohta,kas Torremolinoses on võimalik üürida korterit 7-ks päevaks ja mis võiks olla selle maksumus.Oleme perega pisikese lapsega käinud Las Palomase hotellis ja see on küll võrratu eriti lastega reisides.Igati turvaline ja väga meeldiva teenindusega.Plaanis on järgmisel aastal mai kuus uuesti minna ja kui korterivariante ei selgu,siis võtame kindlasti vaid selle hotelli.Kui kellelgi on küsimusi,võin julgelt muljeid avaldada.