elenn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie läksime 26.02 Sharmi lennuk pidi väljuma kell 13.30 aga lõpuks väljus 16.20. Passimist ikka oli.

Tulime täna Sharm el shaikhist ja ilm on jahe. Kui ikka tuul peale puhub on väga külm.Aga tuult on palju ja tuul on tugev. Esimesel paaril päeval ei saa sellest kohe arugi, aga mida päev edasi ja mida rohkem keha temp. harjub seda külmemaks. Kohalikud ise ütlevad, et neil hetkel väga külm kevad, kuna oli pikk ja külm talv. Kõigile minejatele võtke ikka pikad riided kaasa

Melia Sharm xxxxx Sharmis

Minek endal sellesse hotelli veebruari lõpus. Olen otsinud hotelli kohta infot, aga Eesti foorumitest pole midagi leidnud, ei negatiivset ega ka poistiivset. On keegi selles hotellis peatunud, kuidas olid toad, söök jne. Reisikorraldaja kiitis, aga tahaks ka arvamust inimestelt , kes seal kohapeal olnud. Veel huvitaks mind info selle hotelli ranna kohta. Suured tänud kõigile , kes viitsivad vastata.

Küla on väike- väike, auto rente on iganurga peal ja praegu soodukad ka. Meie rentisime 4 päevaks Toyota Yarise 105 euri. Õlut pakuti küll ja pidi ka normaalne olema mitte solk.

Kohutavad söögid, tulin täna sealt (18.10) Tohutult rasvased, ilma soolata pläga. Kui pakuti lamba ribi, siis see kõlbas hotelli ees pesitsevatele koertele, sest seal liha kondi peal ei olnud. Tasub võtta kas või midagigi kodust kaasa. Aga kõik oleneb ka sellest millega keegi harjunud on. Meie seltskonna(10 inimest) meelest oli kohutav. Tehti isegi nalju et vene sõjaväes sai paremini süüa.

Jah mis firma see on seda ma tean aga tahtsingi teada reisijate kogemusi. Milline on teenindav personal, kas võib arvutit lennukisse võtta või näidatakse lennukis filme jne?