trip-krainetrip-ukraine-dark

HagarHelga

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väikese poisi leiad nii - seistes kuningalossi nõlvakul (Slottsbacken) näoga kuningalossi poole, siis jääb täpselt vasakut kätt Suurkirik, paremat kätt vesi ja selja taha kollane hoone, mis on Soome kirik (Finska kyrkan). Pead minema nö selle Soome kiriku tahaõue. Sealt leiadki väikese poisi. Tasub piiluda ka ekskursioonigruppe. Need kindlasti käivad sealt läbi, nii et püsi lihtsalt neil sabas. Ilusat Stockholmi reisi!

Tere!

Soovitaksin valida kõigi büroode vahel hoopis sellise, mis on 5-päevane. 4-päevane marsruut on küll väga hea, aga 5-päevasel jõuab seda imetabast maad veelgi rohkem nautida. Kui vähegi on võimalik, siis mine pikemale reisile.

Minu teada teeb Tensi reisid vähemalt üks-kaks 5-päevast reisi suve jooksul. Tasub uurida nende kodulehekülge või helistada.

Häid tegijaid on kindlasti teisigi. Kõige olulisem on see, et Sa üldse Ahvenamaale lähed. Soovituseks võib veel öelda, et väldi büroosid, kes lähevad Tallinki laevaga Marienhamni. Saarekeste kaudu Ahvenamaale jõudmine on just see eriline asi, mida peab kogema.

Aitäh kõigile heade soovituste eest! Eriti tänulik olen Kipparikallele - selliseid kohti oskab vaid linnaga hästi kursis olev inimene soovitada. Kuskilt bukletist poleks seda leidnud. Ma arvan, et mu meestest koosnev seltskond jääb hästi rahule.