ingap

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud, Evil One. Pannes sinna “Proposed address in Thailand” mõne külastatava linna jääb mul õhku küsimus, mida teha "Reference/Contact person and Address in Thailand" reaga. Ehk oskad siingi abiks olla?

Leidsin sellise aadressi (okt, 2012 seis). On see endiselt sama?

Embassy of the Kingdom of Thailand Eteläesplanadi 22 C, 3 rd floor 00130 Helsinki/ Finland Tel: +358 9 612 26412(13.00-16.00- konsulaarosakond) email: consulate@thaiembassy.fi Kodulehekülg: http://www2.thaiembassy.fi

Lobster, kas sa saaksid palun mullegi selle aadressi edastada. Saatkonna koduleht juba mitmendat päeva täiesti maas ja telefonile ei suvatse nad ka vastata. Endal minek juba 03.03, seega ülipalju aega paberimajanduseks pole.

Kui keegi teab soovitada, siis veel kõhe tunne konto seisu kinnitusega. Räägitakse, et Swedbanki puhul piisab ka internetipanga ingl. keelse väljaprindiga ja pole vaja panga kinnitust juurde. On keegi kokku puutunud?

Lisaks küsitakse viisa taotlusel "Proposed address in Thailand" kohta, ent mul pole ja ei plaaninudki ühtegi majutust ette broneerida. Kas seda üldse kontrollitakse? Millised on teie kogemused? Kas julgen panna sinna suvalise hotelli aadressi?

Ette tänades, Inga

Tere,

Soovin minna aprilli lõpus nädalasele puhkusereisile. Kindlasti oleks soov natuke ka päikest nautida. Madeira ilmaennustus on aga külmavõitu. Max aprilli temp 20´C. Kuidas hindavad aga seal käinud antud temperatuuri aprilli lõpus? Olen tagasiside eest väga tänulik.

Inga

Hei. Olen õnnelikult tagasi. Auto rentisime hoopiski Moreno autorendist. Orcaris oli min vanus 25. Meil õnneks Morenoga probleeme ette ei tulnud. Autoks saime Citröen C3-ga ja Masca külla poleks tahtnud suurema autoga küll sõita. Üldiselt matkasime ringi 4 päeva ja sellest piisas täiesti. Oleks tahtnud veel La Gomeral käia, kuid siis oleks liiga rabistamiseks läinud. Ehk siis järgmine kord. Edu kõigile ränduritele!

Tere, Sooviksin teada kas Orcar rendib autosid ainult lennujaamast? Ise pesitsen Playa de las Americas. Kodulehelt ei leidnud täpset vastust: http://www.tenerife-hire-a-car.com/car_hire/paso1.php. Tänan kõiki abilisi!

Tere! Lähen Tenerifele tuleval reedel, 27.03. Kindlasti matkan ka Teidel, seetõttu tahaksin teada palju sooje riideid peaks kaasa pakkima. Oskab keegi kommenteerida kas Teide tipp on veel lumine? :) Tänud ette!