av saba

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
35 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mõni aasta tagasi sai Phong Nha koobastes käidud. Esimesel päeval käisime Paradise Cave matkal. Oli vist 7 km koobastes matkamist. Väga äge - soovitan. Teise korra tegime Tu Lan Cave päevase matka. Kah oli äge. Ööbisime Phong Nha Farmstay`s. Sealt sai päevaks jalgrattad võtta ja ümbrust avastada. 

Rongiga Dong Hoi`sse ja sealt orgunnis Farmstay meid autoga kohale. 

Põhja - lõuna vahel liikudes väga hea peatuskoht kesk Vietnamis.

Minu soovitus Freedomland Phu Quoc. Väga äge koht ja elu parimad söögid.

Ja mõni päev muidugi ka Stone Town (mina - Zzanzibar Coffee House)

Pool ajast Nungwi. Rohkem turiste ja möllu (minul - Game Fish Lodge). Pool ajast Jambiani. Vähe turiste, rahulik ja ilus rand (minul - La Papaye Verte). Soovitan.

Vaatasin, et näiteks sama hotell nagu Veigo blogis, on praegu u. 3 x kallim. Aga ilmselt nii on. Vaevalt, et kohapeal oluliselt odavam on?

Kas näiteks Bishoftus on vajdus hotell ka ette bronnida? Jaan.-veebruar on seal vist justkui kõrghooeg. Ma küll peale Timkatit seal.

Sapas soovitan teha homestay ööbimisega 2-päevane tripp. Tõeliselt lahe kogemus. Mina kasutasin http://www.ethosspirit.com giidi.

Tegelikult on vist ikka 2 otsingut - üks riigi põhine ja teine sõna põhine. See teine on väiksem luup ekraani ülaosas. Sinna saab otsitava sõna sisestada.

Tere, Jaanuaris kolmekesi Etioopiasse. Plaan kohe edasi lennata Arba Minchi, teha 7-8 päevane Omo oru tripp ja seejärel mööda maad 4-5 päevaga Addisasse tagasi. On see hea plaan? Kas Arba Minchis on häid tuurikorraldajaid? Tundub, et enamus tuure saavad alguse Addis Ababast. Oluline on ju korralik sõiduk ja hea giid. On kellegi soovitusi selle 2-nädalase tripi osas või oskate ehk soovitada tuurikorraldajat?

Sula saab igal pool. Isegi El Nidos sai kohati kaardiga maksta ja ka vahetada. Kuigi, sinna võiks igaks juhuks sula varuda. Mujal pole mõtet põdeda - automaadi charge on köki-möki võrreldes muude kuludega, mida reisil kannad.

Minu soovitus - Freedomland Phu Quoc

Mind huvitab september - siis vist ok

Kas kellelgi on kogemusi Selous safariga? Olen aru saanud, et lõunas turiste oluliselt vähem. Silma jäi selline marsruut: https://www.kanuthadventures.com/our-services-products/safari-packages-all-circuits/southern-circuit-safari-packages/selous-mikumi-budget-safari/ Või on pigem mõistlik ise lennata Selousse ja safari osta eraldi kohalikest ööbimiskohtades? Kuna hindasid ei ole veel küsinud, siis ei ole seisukohta võtnud. On kellelgi soovitusi marsruudi ja korraldajate osas ning hindade kohta?

Kas keegi oskab ka kommenteerida Freedomland Phu Quoc Resort`i? Tripadvisoris väga kiidetud ja ka hind ei ole eelpoolmainitutest kallim.

El Nidos on Hiina uusaasta aeg mõistilk ööbimine ette bronnida kindlasti. Eelmisel aastal magas meil üks rootslaste perekond koridoris - polnud kuhugi mujale minna. Aga hiinlasi oli seal küll minimaalselt. Ilmselt lihtsalt hooaja tipp. Rahavast oli seal minuarust parasjagu palju. Vähema rahavaga kohad on mujal. Seal lihtsalt ei olegi suuri hotelle, jms.

Terv. Kas keegi teab, et kas Ryanairi lennule eraldi lapse piletit ka kuidagi osta saab? Veebist piletit ostes teatab leht, et täiskasvanu peab ka kaasas olema. Aga mul endal juba pilet enne ostetud ja tahan nüüd lapse piletit juurde osta.

Kas RoRo startis ka PP lennujaamast? Ja kas pilet tuleks ette osta (näiteks eelmisel päeval)? Ja kus müüakse?

Lugesin, et Puerto Princesast El Nidosse saab ka RoRo bussiga. Kumb variant on mugavam või kiirem - RoRo võ MiniVan?

Hiina uusaasta ajal soovitati aga kõiksugu lennud ja hotellid varakult ära osta.

Aga mõni soovitus Makatile?

Tänud. Kuna hotell sama, küsin neilt.

Hei! Olen aru saanud, et tippajal on Underground Riveri kohad pidevalt täis. Kuidas seda ette bookida saab? (Algus ja lõpp PP-s)