smileface

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Vaata, on selline tore koht nagu www.finn.no ja seal on selline koht nagu TORGET ja seal veel omakorda: GIS BORT, mis tähendab et, kõik mis seal üles on riputatud, see kuulub äraandmisele. Nii, et kui sind huvitavad oslo kandis olevad asjad, siis pane kõik see eelnev tekst (torget- gis bort) ja vali oslo. Muidugi on ka olemas ju Fretex, kust saab kasutatud asju osta. Või ka muidugi IKEA, mis ei ole ju tegelt niiii kallis. :)

Tripp, hytte ei tähenda mida iganes, s6na hytte tähendabki hütti/suvilat, mitte hotelli... kuidas saab hütis/suvilas mitusada kohta olla? Ma arvan, et sa oled valesti asjast aru saanud. :)

K6ige odavamad on hiinarestoranid. Seal saab l6unaprae 63 nokist juba kätte ja portsjon on meeletu! Igast gatekjøkkenid on ka suht odavad. McDonalds on k6ige kallim koht kus üldse süüa mu meelest. Kui välja arvata kallid restoranid muidugi.

Maltale äkki pigem? meie kaalusime seda ka, aga tol ajal oli seal väga palav, nii et ei tahtnud seda.. pärast oli Santorinil ka meeletu palavus tegelt. :)

Meie käisime eelmise aasta augustis Santorinil oma pulmareisil. Arvasime ka, et tuleb muinasjutuline reis, aga vot ei olnud selline imeline. Oli hoopis KOHUTAV liiklus, no tõsiselt, seal ei teata liiklusreeglitest mitte kui midagi, liiga palju inimesi, liiga palju eesleid ja liiga palju pealetükkivaid restoranitöölisi ja liiga palju vanu paljaid turiste. Aga päikeseloojang oli ilus... aga meie jõudsime peale reisi otsusele, et meile oleks meeldinud mõni tsiviliseeritum koht, ... Hotell oli meil väga ilus siiski.. Tamarix Del Mar, ja teenindus oli seal väga hea! AINULT üks asi oli kohutav hotelliga seoses- koristajatädi käis kogu aeg meil tuba koristamas millegipärast ja sattus meile tuppa just siis, kui meie parasjagu mullivannis või voodis olime. Süsteem puudus neil igatahes, sest ega me muidu ju sel ajal toas ei oleks olnud, kui nad koristamas käisid.

Kui uuesti saaks valida, siis läheks pigem rooma võibolla... või hawaiile, või sitsiiliasse...

Peavalutabletid (valuvaigisti noh).. sest reisides võib pea alati valutama hakata. Päikeseprillid, sest rootsis võib palju päikest olla, (oleneb, kus kandis oled), vihmavari (sest rootsis võib sadada), rootsi krooniseid, et wc-sse saaksid minna, kui vajadus tuleb. telefonilaadija! :) plaaster igaks juhuks.

Äkki oli tegu nagu Dolly Dimples´iga?? See ju see kõige popim siin Norras.