karsumm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei ole küll originaalne mõte minu poolt, kuid proovi www.booking.com. Olen sealt leidnud siia-sinna suht häid pakkumisi. Vt nt AQA Jacarandat sealt.

Playa de las teresitase ranna lähedal. Samas sellega ilmselt vist harjus, sest nii kui kõige kuumemast turismitsoonist välja saime, oli kogu ehitus nn nagu joppas kokku pandud:). Aga laps nautis seda randa väga ja nõudis tagasiminekut. Käisime ka 1000a loorberimetsa sissekäigus, laps magas autos, kaugemale ei jõudnud. Kuid loodusehuvilisel tasuks seal jalutada küll, matkarada pidavat olema. Jaa, ja väikelinna inimesed on nagu meilgi - palju seda ingl keelt ikka osatakse, eriti kui vähe vanema inimese peale satud. Ja pole mingi ime, kui väikelinna või küla teenindaja aint oma keelt mõistab. See ilmselt igal pool maailmas ühtemoodi. Huvitav, kus seal tõeliselt head kala ka tehakse, me saime nii hotellis kui kalurikülas vähesoolakat ja suht tuima. Võibolla muidgi ongi ookeanikala selline ja ise rumal, et ahvenamaitselist ootasin :).

2-3 nädala tagant on novatours teinud suht hea hinnaga sol tenerifet Tenerife saarel (aga aint mõned päevad enne väljalendu). Käisime 3-aastasega, väga ok, et soojendusega bassein(lastebassein kolmesele mõttetu: külm ja madal). Söögid normaalsed, kuid asub kuurordi lärmakas piirkonnas. Me sõitsime palju ringi, õhtuti olime väsinud ja muidu vist ka kõva unega ja magamisega probleeme polnud. Kes aga tahab kindlasti rahulikumat piirkonda, siis ei soovita. Meile meeldis, et hotellis saab otse kividega kaetud randa, oli mõnna õhtul seal istuda-olla soojade kivide peal.

Võtsime veebruari alguses Tenerifel kolmeks päevaks ORCARist seat cordoba 75 euri eest (lasteiste oli tasuta). Kohapealt odavamat ei leidnud (Saxot pidasime väikseks), seega jäime väga rahule et võrgus enne bronnisime. Orcari kontorid on Fanabe rannas kaubanduskeskuses ja Puerto Colonis (Club Atlantise ja Hotel Atlantise juures, sealsamas ka paadisadam) ja kuurordi teises otsas Royal Gardeni hotelli küljes (Kamisoni ranna lähedal) Kiirtee keskmine kiirus oli 130-140 km/h. Ja sõitke ikka san teresitase randa ka:)