trip-krainetrip-ukraine-dark

BeforeSunset

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

45 meeldimist
4 postitust
72 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mingit eriolukorda igapäevaelus pole, elu on endine. Ainsa vahega, et austria, slovakkia, sloveenia, horvaatia jms ümbritsevad rotid ei saa enam nii lihtsalt odavat kütust rottimas käia. Umbes nädal tagasi tehti reegel, et 480HUF kütust saab tankida ainult Ungari numbrimärkidega autodele. Ülejäänud maksavad päris hinda, viimati oli bensiin 95 750HUF kanti (2€) kui mu info õige on.

Pole suurt põhjust rõõmustamiseks, sest peast segane koroona-astroloog Lauterbach peatab piirangud vaid kolmeks suvekuuks lootusega oma sügelevad diktaatorinäpud piirangutele jälle külge ajada. Tüüp on püha viha täis, sest tema surutud sundvaktsineerimise seadus läbi ei läinud ja lubab sügisel jälle piirangud taastada.

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/lauterbach-nach-impfpflicht-aus-kein-spielraum-mehr-fuer-weitere-lockerungen-79711642.bild.html

Ametlikult sobib ka antigeen, aga peab olema natuke värskem. Täisidiootsus aga sakslased on kord sellised

veigo, nagu mõned teisedki siin, on nii tugeva koroona- ja vaktsiiniusuga, et miski ei muuda nende meelt.

Rass91 - mine Mehhiko lõunarannikule vaikse ookeani äärde

MarkusL võiks oma "likes and prayers" endale hoida, VäikeLotti info oli kasulik, erinevalt mõnest.

Seljakotigringodele anti aastaid ilma küsimusteta 180 päeva templeid, korduvalt. Alates oktoobrist enam ei anta.

Aga eksisin, tundub, et Buldooza on hiljuti või lausa hetkel jälle Mehhikos :)

Kahe nädala pärast. See aitab meil haiglate ülekoormust vältida ja viirus lõplikult alistada ;)

Mõnel on eriline valu sees et saaks aga kästa, keelata ja õpetada teisi kuidas on õige elada.

Aju on sile, teiste arvamuse aktsepteerimine on välistatud, kriitilise mõtlemise oskused on kolmanda klassi tasemel - sõimab teisi rumalateks.

Kui sa oled hüpohondrik ja kardad kõike siis istu kodus.

See, kuidas kellegi tuttavad kunagi midagi tegid pole oluline. Oluline on ametlikes kanalites jagatav info hetkeseisu kohta, ja see, kas tallinna check-ini töötajad seda ka järgivad või üritavad maailma parandada.

https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad/checklist-transit-or-short-stay

kellele ema, kellele...

aga tõesti, paneb imestama, et terve mõistusega inimesed tahavad praegu (või nov-dets) taisse "puhkama" minna, kui sama lennupileti hinnaga, aga ilma ühegi testita ega muude kulude ja peavaluta saab mehhikosse samasugust sooja rannailma nautima.

Raha on vaja täpselt 49€, testi saab teha lennujaamas ja tulemuse saab 30 minutiga. Jõuab teha vahetult enne check-ini või kui tahta kindel olla, siis näiteks päev varem, et positiivse tulemuse korral saaks piletid hilisemaks muuta.

Küsimus on selles, kas on üldse vaja testi teha? Saksamaa ütleb transiidi kohta ükskõik mis riigist "ei ole vaja", lufthansa tädi ütleb, et eestist lennates "on vaja".