marikene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
40 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi on hiljuti reisinud Tuneesiasse? Kuidas seal olukord on? Kuidas on maskide kandmisega?

Air Balticuga tšarterlend, kas registreeritud pagas võib olla ainult 20kg või kahele üks pagas ka 40kg? Lend Riia kaudu.

Olime Stella Di Mares 2018 aasta novembris, kaasas oli 6 aastane laps, kellele meeldis väga. Meile endale ka meeldis, basseini vesi oli väga soe. Teenindus oli super. Sel aastal läheme uuesti.

Tulime just tagasi 6 aastase lapsega Egiptusest Sharm El Sheikist. Hotell ei olnud küll liumägedega, aga basseinid olid väga soojad samuti ka merevesi. Meres olid erinevad kalad, mis väga meeldisid. Käisime ka kõrbes ATV-del ja kaamelitega sõitmas. Lapsele meeldis kõik väga. Tagasilennul hakkas juba küsima, et millal tagasi tuleme.

Kas keegi viimasel aja on kasutanud selle reisikorraldaja teenuseid? Kui jah, siis millised on muljed? Kas tasuks nende kaudu reisi broneerida?

Kas keegi on lähiajal nendega reisl käinud? Kas reisid ikka toimuvad? Kuidas bussid on, kas ühe- või kahekordsed, ega ei lähe katki?

Täpsemalt oleks huvitatud Rumeenia ringreisist.

Sooviksin infot hotelli Grifid Hotel Vistamar 4* kohta. Kes olnud selles hotellis, kuidas on kohtadega basseini ääres ja mere ääres? Kas lamamistoole ikka jätkub või rabatakse juba varakult ära? Mis keeles saab hotelli personaliga suhelda? Kuidas teenindusega rahule jäite?

Aitäh vastajatele!

Käisime eelmine aasta koolivaheajal täpsemalt, siis 16.10 - 26.10.2015(10 päeva). Hotell oli MUKARNAS SPA RESORT 5 *Land View. 2 täiskasvanut ja 2 last 11 aastane ja 2 aastane. Hind kokku oli 2418, turismifirma oli TezTour ja algusega Tallinnast

Kas keegi on kasutanud koolivaheajal reisimiseks Soome viimasehetke pakkumisi? Kui jah, siis mitu päeva enne on võimalik sellist reisi saada ja kas on kohti ka suuremale seltskonnale (10inimest)?

Sooviks infot Tuneesia kohta. Kes käinud Tuneesias 2013 aastal, kuidas oli olukord, kas väikeste lastega on turvaline? Kas kaupmehed on sama tüütud kui Egiptuses? Kas oktoobri keskpaigas tasub sinna minna?

Olen käinud bussireisil Hispaanias. Midagi hirmsat ei olnud. Ühes hotellis Calellas olime vähemalt 5 päeva (täpselt ei mäleta). Selles hotellis oli ka hommiku- ja õhtusöök. Ise said valida kuhu lähed ekskursioonile. Jäin reisiga rahule ja läheksin teinegi kord sellisele reisile.

Kas keegi on sellel aastal Viru Reisidega reisimas käinud? Kuidas on uuemad muljed? Kas bussid ikka lagunevad?

Oleme käinud lapselapsega Egiptuses mitu korda,kontrollitud on ainult, et oleks kehtiv pass. Perekonnanimed on meil erinevad, keegi ei ole selle vastu huvi tundnud.

Puhkasime perega selles hotellis 2011 aastal mail algul. Ööbisime bungalos, mis oli küllaltki kitsas (2 täiskasvanut ja laps), kuid meile see probleeme ei tekitanud. Territoorium oli väga ilus, kuna käisime mai algul kui hooaeg ei olnud veel päris avatud, siis paljud asjad olid poolikud (ühes basseinis ei olnud veel vett, mere ääres ei olnud baarid veel avatud). Animatsioon oli suurepärane nii lastele kui täiskasvanutele. Toitlustus oli hea. Väga palju on vene rahvusest inimesi.

Oleme lapselapsega käinud Egiptuses mitu korda ja kunagi pole midagi küsitud.

Soovikisn infot hotelli Grifid Hotel Vistamar 4* kohta. Kas on tegevust ka 8 ja 10 aastasele lapsele?

RUMEENIA-BULGAARIA RINGREIS

Kas keegi on käinud Viru Reisidega Rumeenia-Bulgaaria ringreisil? Kui jah, siis kuidas rahule jäite?

Septembris teeb EstReisid http://www.estreisid.ee/?go=reisikalender ka Horvaatia ja Hispaania reisi. Olen nendega käinud ning rahule jäänud.

Käisime SKY Traveliga 2009 aastal türgis, kõik sujus kenasti. Hotell oli ka normaalne VERA CLUB HOTEL MARE 5*. Lapsel oli tervisega oli probleeme, giid kutsus arsti ning saime ruttu abi.

Käisime eelmine aasta mai algul, siis oli küll soe. Päeval oli 30 kraadi.

Meie oleme käinud enda lapselapsega Egiptuses, Türgis, Bulgaarias. Lapselapsel ka teine perekonnanimi. Mingit probleemi pole olnud, volitust ei ole ka küsitud.