trip-krainetrip-ukraine-dark

star

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suured tänud kaasa mõtlemast. Aga meil on plaan teha vahepeal peatusi ja külastada erinevaid vaatamisväärsusi,rahvuspargis käia,ööbida kusagil külades,korjata viinamarju jne.Seepärast peame loobuma bussidest,kuigi need jah otse igalepoole viivad. Üritab siis rentida auto ja jätta see Hopasse maha.Aga seda võimalust eriti ei pakuta.Trabzun viimane koht,kuhu autot jätta saab.

Kas neid matkasid ja tuure saab kohapealt organiseerida või peab eelnevalt kokku leppima.Ehk oskad ka mingeid kontakte lisada.Mineku plaan ikkagi suht kindel.Kuidas seal majutuse leidmisega on.Kas nagu Krimmis,t pakutakse iga nurga peal kodumajutust,või kindlam siiski ainult hotellide peale jääda?

Endalgi plaan suvel peale jaani ntx minna.Kui on huvilisi,võiks ju väiksema tsorti kamba kokku panna.Minu poolt ca 4 inimest tulemas.Plaan oli lennukiga Irkutskisse.Ööpäevakene seal ja siis Listvjankasse ja sealt edasi järve äärde kolama.Kui leiab kohapealt mingi taadi teed juhatama,on veel parem.4-6 päeva metsas.Ööbimine siis Tur baasides ja telkides.Võib vahelduseks võtta ka mingi kruissi aga need suht kirved.Nii et kui huvilisi veelgi,siis kuulaksin ka nende ettepanekuid.Ja seltsimehed unetud-seltsis ikka lõbusam.