kr287

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

olen guugeldanud ja kui google mapsi uskuda, siis tuleks paaril päeval sõita 4-5 tundi, ülejäänud päevadel vähem. aga jah, tundub ka endale et peaks miskit sealt plaanist ehk veel vähemaks võtma, kuid ei tea veel millest loobuda

Meil ka sarnane reis plaanis, aga suht turismihooajal, juuni 2. pool - juuli 1. pool (lennud SF-i broneeritud). Noorim reisikaaslane on 7-aastane, lisaks veel 2 teismelist ja 3 täiskasvanut. Esialgne plaan on selline:
päev 1-3: SF

 1. SF-Yosemite (kõrvalepõiked ilusamatesse kohtadesse tee ääres)
  5.-6. Yosemite (ööbime siiski juba Yosemitest 3-4 tunnise sõidu kaugusel)
 2. sõit Death Valley kaudu Las Vegasesse
 3. Las Vegas
  9.-10. Zion NP, Bryce Canyon, Antilope Canyon, Monument Valley (kas jõuame igale poole 2 päeva jooksul?)
 4. Grand Canyon
  12.-13. Grand Canyon-San Diego (Route 66, Joshua Tree NP)
  14.-15. San Diego
 5. LA
  17.-19. LA-SF (Monterey jm ilusad kohad rannikul)
 6. SF
 7. ärasõit

Mitmed küsimused siinjuures. Esiteks, kas plaan tundub mõistlik ja teostatav, nt need 9.-10. päevaks plaanitud kohad kõik 2 päevaga läbi sõita? Või vähendaks rannikule või linnadesse planeeritud aega ja oleks kauem neis parkides? Teiseks, kuidas on ööbimisega rahvusparkides? Kui enamasti saaks ehk nii korraldada, et ei ööbi päris rahvuspargi territooriumil, siis Yosemite puhul on see keerulisem, kuna plaanime seal olla 2 päeva. Samas tundub, et hotellid on seal juba praegu kõik ära broneeritud. Kas oleks mõttekas planeerida telkimist (nt telgi rentimist SF-st, sest lennukiga kaasa tassida teeks pagasi väga raskeks)?

Soome reis ning kuu lõpus aeguv ID-kaart ja pass

Meil on plaanis pühapäevast perega mõnepäavane Soome reis. Järsku avastasin, et väiksemal lapsel aeguvad nii pass kui ID-kaart selle kuu lõpus. Kas see võib tekitada probleeme?