spiidi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma olin 2010 aasta lõpus natuke pealt kahe kuu Kolumbias - Gartagenas, Medellinis, Bogotas ja väikestes rannakülades Bahia Solanaas ja Capurganas. Kirjuta mulle, kui sa soovid nõu kohalike lennuliinide-busside või millegi muu osas. Ma armusin Kolumbiasse väga ära, see on nii mitmekeskine ja ilus riik.

Mul on umbes €50 ringis Kolumbia pesosid, ma vahetakse need sulle hea meelega kaasa kuna Eestis Kolumbia pesosid ei vahetata ja hea on, kui kohe minnes natuke raha taskus on.

Arvo, kas sa oled siiani Kolumbias?

Ma ise olen kuni aasta lõpuni siin. Suurema osa ajast ilmselt rannikul Bahia Solana kandis.

Lihtsalt infoks, kui kellegil vaja peaks minema. Taotlesin Brasiilia viisa Asuncionis, Paraguays.

  • Aega läks umbes 2h koos pangas käimisega.
  • Esitada tuli pass ja edasi-tagasi lenupiletid. Võimalik, et palutakse ka pangaväljavõtet (kontol peab olema minimaalselt, kui ma ei eksi, 35 EUR päeva kohta) ja kollatõve vaktsiini kinnitust. Minult viimaseid ei palutud.
  • Viisa tasu oli 120 000 bolivanot (13,5 EUR), mis tuli tasuda Banco do Brazili kontoris (pank asub kesklinnas, Brasiilia saatkond umbes 5km kesklinnas väljas, seega pangas käimisele kulub umbes 45 min).
  • Kui teil kiiret ei ole, siis võiks arvestada viisa taotlusega umbes 1 päeva, minu viisa nad tegid kiirkorras kuna mu lend lahkus tuleval päeval. Ametlik viisa taotluse aeg on 72h.

Kui on plaanis külastada Iguazu juga, siis on võimalik Brasiilia viisa taotleda ka Iguazus.

Olen 1. juulil alustamas aastast (või natuke peale) ümbermaailmareisi ja tegin oma muljete jagamiseks blogi aadressile: http://www.maailma.ee Blogisse kirjutan ma põhjalikumaid sissekandeid ja igapäevane info hakkab liikuma Facebookis: http://www.facebook.com/reisidamaailma Ma usun, et see saab päris põnev lugemine olema, seega kutsun kaasa elama. Kuna ma jätan oma reisil nii palju juhuse hooleks, kui jätta saab, siis on eriti teretulnud soovitused, mida teha ja keda sihtkohtades näha.

Suur tänu kõigile nõuandjatele! Esmalt vastuseks ABC Reisidele, et standardlahendus jääb meie puhul väheseks tõesti. Keerukaks teeb just aeg ja marsruut, meile on oluline mingil määral ka ekstreemaladega tegelemine (ronimine, paraplaan) ja tehnika kindlustamine. Võimalik, et tehnika peame eraldi kindlustama, kuid seda uurin veel täpsemalt.

Mandalijev, tänud! Uurin bupa.com'i ja räägin ERGOga.

Marikatom, suur tänu väga põhjaliku vastuse eest! Need soovitused tulevad rohkem, kui kasuks. Sinu blogi olen jälginud ja kui Sa meie Ladina-Ameerikasse jõudmise ajal veel seal oled, siis äkki ka kohtume :) See oleks tore.

Naabrimees, nii on, oleme K ja M. :)