arvo05

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
15 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Rio karneval

On plaanis seekord ja minna ja asja lähemalt vaadata. Rio on suur ja pidu on suur, ka parima tahtmise juures igale poole ei jõua. Hea meelega loeksin teiste kogemsutest, mida kindlasti teha ja kuhu minna, mida võiks vältida ja pole muljetavaldav… vms targad nõuanded ja näpunäited. On see üldse piletiga üritus või lihtsalt rongkäigud tänavatel?

Hind 13 euri või parim pakkumine

OK point taken;) Väga loogilised vastused muidugi aga... Kui keegi näiteks oskaks oma kogemuste põhjal teha vahet a'la: Taiwan on lahedam kui Vietnam; Filipiinid on üle kõige, aga pigem minna Manilasse kui Cebusse; Indoneesias on huvitavam kui Malaisias; parim koht Aasias on Filipiinid jne jne jne. Palju Aasias rännanud inimesele vist lihtne võrrelda ja huvitavamaid kohti välja tuua. Minu jaoks on üks kauge eksootika kõik;) Tnx naabrimees, eks jah suured linnriigid ole rohkem citylife ja shoping

Loomulikult on ka muid kulusid - hotellid, varustuse ost, rahavahetus, transa lennujaama (Tln-Hel), viisa. Saime tühistusest nii viimasel minutil teada, et kõik ja igasugused kulutused reisitarbeks olid juba tehtud. Ja kedagi miski ei huvita ja ei puuduta:

  1. reisifirma maksis piletiraha tagasi, rõhutavad et muu neid ei puuduta ei vastuta;
  2. kindlustus ei vastuta, sest ei ole kindlustusjuhtum;
  3. hotell, laev midagi tagasi ei maksa, sest liiga hilja teatasime loobumisest;
  4. rahavahetus käib ikka nii et saad müügikursiga ja annad tagasi ostukursiga, vahe on sinu kahju. Lennufirma keeras käru ja kogu ürituse maksan kinni mina.

Jah, reisima.netiga on omaette teema veel. Tean, kuidas seal toimida. Aga kindlustus vaidleb samuti, nõu ja soovitusi vajan just suheldes nendega. Kõige rohkem aga tahaks teada, millist kindlustust valida, et tulevikus sellise jama otsa ei satuks.

Eelarvest... no edasi-tagasi lend võiks olla ca 10 000, majutus 3-5 tuhinat, kokku 20 000 per nägu (2 tk), ilmselt venitaks hea asja eest ka kuni 25 000 välja. Kohaloluks 1-2 nädalat.