juga

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud, Rännutirts. Jah me täitsimegi paar korda aga kaduma ta meil jäigi. Siis ma kirjutasin neile saatkonda oma murest ja hommikuks olid meili peal poolenisti täidetud taotlused. Äärmiselt palju andmeid tahetakse saada aga nende taotluste peal enam polnudki kõiki andmeid. Nt passi vahetusega lähevad ju eelmise viisa andmed kaotsi (seda aga küsitakse), kõigil ei pruugi vana passi enam alles olla (kirjutan lihtsalt, et teised ka teaksid). Tegelikult veidi keeruliseks on see täitmine aetud. Küll oleks hea kui saaks pooleliolevat taotlust endale kusagile (või kasvõi nende kodukalgi) seivida ja sobival hetkel edasi täita.

Ahhoi! Palun abi. Mul selline probleem, et ei lase enam pooleliolevat viisa taotlust uuesti avada. Viisa taotluse lehel on koguni kirjas: “Best viewed in Chrome”. Kas keegi on viisataotlust täitnud ja siis pooleli jätnud? Ülal antud numbriga peaks selle taotluse ju uuesti lahti saama ja edasi täita või olen valesti aru saanud? Kas keegi saab nõu anda, meid on viis inimest ja kui kõigi andmed lähevad kusagile interneti avarustesse lendlema- ei tahaks, et nii on. Vanasti sai taotluse välja printida ja täita seda suvalisel ajal kas arvutis või käsitsi.

Ahoi! Kas keegi on käinud India "oma Malediividel"? Kui jah, siis kaua paadiga sõit kestab, kui palju maksab ja ehk on võimalik ka tingida? Hotellide kohta leidsin infi, aga kohapeale mineku kohta hinnainfot pole osanud leida.

Tere jälle teile kes nägite vaeva, tänud. Jah see laadimise värk on täitsa olemas ja see käib maksekaardi kohta (Sampo krediit). Käisin ja palusin kaarti pikendada, selle kehtivus on kuni maikuuni. Ehk on selles viga, ei tea. Eks me ikka proovi veel.

Hei teie targemad inimesed! Kuidas jõuda bookimisega lõpule makemytripis? Meil ei õnnestu see kuidagi (ütleb, et ei ole laetud ja et ei sobi jne). Kas on üldse keegi saanud seda teha ja kui jah siis palun jagage omi mõtteid. Oleme kuu aja pärast liikumas Sri lanka poole aga pileteid tahaks ette ära osta. Tänud neile kes aidata saavad. Ja ehk teab keegi veel mõnda odavat firmt kellega sõita Indiast Sri lankale?

Tänud! Siiski rohkemaks meil vististi ei ole aega võtta aga pole hullu, eks siis teine kord teised asjad vaatamiseks. Veel tekkis mõte, et kas piiril probleeme ei tekkinud, kasvõi sellega, et tahaks Sri Lankalt teed kaasa osta, sest et soovitused on seda osta? Multple India viisaga ei tohiks vist probleeme tekkida!

Oleme seltskonnaga minemas esmalt Indiasse ja sealt siis Sri Lankale ja pärast jälle tagasi Indiasse. Seoses sellega mõned küsimused teadjamatele: 1) Kas Karnal tuleks ka lennujaama vastu või peab teda kusagil mujal ootama? 2) Kas 4-5 päevaga suudab olulise ära näha (mõte oli liikuda Kandy, Dambulla ja Sigiriya poole ning sealt alla lõuna poole) ja samas ka puhata? 3) Kas on keegi suurtest reisijatest käinud nii nagu meil plaanis on? Kui kellelgi on meile häid soovitusi, siis olge lahked neid jagama...