trip-krainetrip-ukraine-dark

Sillele

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saab samast passikontrolli järjekorrast.

Tulime just tripilt Los Angeles, San Diego, Grand Canyon, Las Vegas, Mexico-Tijuana, San Francisco, Seqouia... Meil oli auto võetud Eestist ette Alamo firmast. Alamo.com. Maksime siin juba reisibüroos ära ja oli väga mugav, hinnas olid kõik kindlustused ja paagitäis kütust ka. Meid oli 8 inimest (6 täiskasvanut ja 2 last) Väga mugav Toyota van oli Los Angeleses ja San Franciscos polnud neil anda Toyotat, ning saime suure Ford Jeepi 5,4 mootoriga... mega hea auto. Kokku oli rent 11 päeva ja maksime 1100 EEK per inimene. mugavam on võtta rent lenujaamast lennujaama. Sealt käivad Alamo bussid. Kütus maksab 2,1-2,4 USD gallon / 1 gallon on ca 3,6 liitrit. Kui tahad lähemalt teada küsi lisa.

Milleks vireleda hostelites, kui tegelikult leiab ka päris korralikke hotelle päris hea hinnaga nt: http://eesti.hotels.com/ Ameerikas on 2 queen bed rooms, mis majutab 2-4 inimest. vaata mis hind tuleb 4 peale ja ka 2 peale leiab hotelle mis 25-30 USD tuleb

Ma ei saa täpselt enam Eesti inimestest aru. Ostad kampsuni septembris soodushinnaga, siis tehakse suurem ale oktoobris, võtad oma kampsuni ja lähed poodi ja nõuad, et pood maksaks sulle vahe tagasi, kuna nüüd on odavam.... Kasvage välja sellest juba! Hinnad kõiguvad alati ja igal alal, sina otsustasid -5% kasuks septembris, et saada kindlalt kohad väga kuumal ajal ehk aastavahetusel! võibolla ka heas hotellis, teised ostavad enne väljumist soodsamalt loterii või allesjäänud majutuse. Maksa ära ja mine puhka oma närve ja ära keera ennast siin rohkem ülesse...

Kas siis inimestele Toptours infolehti ei jaga, kus on peal kirjas: Infotund: Soovitame osa võtta hotellis toimuvast infotunnist, kus saate esmase info sihtkoha kohta. Samuti saate ainult infotunni ajal osta ekskursioone. Infotunni kellaaeg täpsustatakse teel lennujaamast hotelli. Infokaust Hotelli fuajees asub ....(N firma) infokaust, kust leiate mitmekülgset informatsiooni sihtkoha ja ärasõidu kohta. ???? See on küll kummaline, et pakettreisi inimesed seda ei tea... Kes ei tea, see võtke teadmiseks, edaspidi lihtsam... Võtke osa infotunnist ka siis, kui olete mitmendat korda sihtkohas, ekskursiooni müügi ajaks võib ju ära minna juba, kui ei soovi midagi... Küsige infolehte alati juba oma reisibüroost või kohale jõudes esindajalt! Ei pea ju oma reisi võtma korraldaja firmast, meie pere võtab Aves Travelist, kena väike firma ja müüb kõiki ja kõike reisidega seonduvat, kõik asjad saab ühest kohast kätte, pole vaja erinevates firmades asju ajada.. tahad puhata, vaja laeva või lennukipileteid vms. Meie saime juba Tallinnas oma infolehed kätte ja oli hea lennukkis lugeda ja tutvuda... Iniesed lugege ja kuulake infot natuke ja puhkus on probleemivaesem... Häid reisielamusi!

Näiteks: Czech Airlines 09t 35min 24 september, 5:00 SKG Makedonia Arpt OK0419 Boeing 737 24 september, 6:05 PRG Ruzyne Arpt , Terminal: 2 Czech Airlines 24 september, 11:25 PRG Ruzyne Arpt , Terminal: 2 OK0878 Boeing 737 24 september, 14:35 TLL Ulemiste Arpt Czech Airlines E-pilet Hinna pead leidma ise :)

Soovitan kõigil, kes otsustavad Londonist otse Tallinnasse tulla, jälgida, et Londoni lendude vahed oleks piisavada ja kontrollida lenujaamad üle. Tihti tuleb vahetada LHR LGW vastu või vastupidi. See võib koos pagasitoimingutega võtta aega ca 3 h.

Ei piisa, kui ise kohapeal suudad ära räkida, siis saad maksuta (tuleks ette näidata piletid üle ookeani lennule, siis reaalselt nad ei saaks küsida. Kui aga ikkagi nõutakse, siis nt eelmine kommija peaks maksma: 14APR NEW YORK JFK 8 - SAN JUAN SJU AA 1639 17:10 21:05 21APR SAN JUAN SJU D - MIAMI MIA AA 588 14:15 17:05 24APR MIAMI MIA - ST THOMAS STT AA 775 11:55 14:25 tuleb tasuda äraantava pagasi eest (1. ühik 15 USD, 2. ühik 25 USD) juhul, kui siselend ei ole otseses ühenduses rahvusvahelise lennuga. Ülepagas (alates 3. ühikust) maksab 100 USD. Lisaks on pardateenindus siselendudel tasuline.

www.matkadetur.fi sommid peaksid aastaringselt tegema...

Seda, et kohvritest varastatakse toimub kahjuks üle maailma ja selles ei ole teps mitte süüdi ei reisikorraldaja ega ka temaga parnersuhetes olev lennufirma vaid lennujaama pagasitöötajad. Soovitatakse ju kohvrid alati turvalisuse mõttes kiletada. Kellule suured tänud teavitamast kõiki kliente, kes saavad nüüd Bulgaariasse sõites sellega arvestada ja oma väärt esemed pakkida kas käsipagasisse või peita eraldi kinnitusega kohvri põhja või maksta 75 EEK lennujaamas kiletamise eest. Ilusaid reisielamusi kõigile!

Soovitan küsida hotellilt transfeeri, see peaks kõige mugavam ja soodsam tulema.

Mis sa tahad siis 3590 eeguga 5 tärni saada või mis sind ei rahulda?