ahven

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just täna lahkusime sealt hottelist. Midagi luksuslikku polnud, aga puhas ja rannale lähedal küll, ööpäeva hinnaks oli ~70 usd. Samuti asus lähedal Lincoln avenüüle, kus paiknesid kauplused ning kohvikud, asukoha suhtes ideaalne. Autot tasub rentida lennujaamast kohe, seal suurem valik. Kohapeal tuli ühe päeva hinnaks 108 usd ja nädalahinnaks 489usd. Taksosõit lennujaamast South Beachile maksab 40usd, bussipiletihinnaks linnas liigeldes on 2usd inimese kohta. Kui on küsimusi Miami, New Yorgi, Washingtoni või Chicago kohta, oleme nõus meeleldi vastama. Hetkel oleme veel Chicagos.

Meie käisime märtsis Regency Plazas ja jäime väga rahule. Olen korduvalt Egiptust külastanud ja julgen kindlasti soovitada seda hotelli teades Egiptuse hotellide taset.

Täname soovitusi jagamast. Valisime siiski Palmer House Hilton Hotelli. Kuna oleme neljakesi, siis tuli öö maksumuseks ühele 826.- EEKi, hind ei sisalda küll hommikusööki, kuid loodame, et selle saab kohapeal juurde osta. Endiselt ootame abi Washingtoni suhtes...

Kas keegi oskab meid aidata mõne normaalse ööbimiskohaga? Plaanime järgmine nädalavahetus minna Palangasse sõpradega ning sooviksime majutuda kõik koos, seega vajaksime kas väiksemat maja või suuremat korterit rentida (koos lastega on meid 16 )Oleme käinud ka eelnevatel aastatel ning kogemus eelnenust ütleb, et hea oleks ette broneerida kuna tee äärest ei pruugi sobivat leida.Võtsime ka eelmisel aastal telefoni numbri perenaiselt, kuid kahjuks pole see enam kasutusel.Internetis olevatele kontaktidele oleme juba päringud teinud, kuid kahjuks edutult. Ette tänades :)

Super koht Delphin Palace ning super reisikorraldaja Travel In ning eriti suured tänud nende reisijuhile Ants Tuuleveskile.Veetsime väga mõnusa puhkuse nendega eelmine aasta ning kindlasti läheme ka see aasta Delphin Palace.Reisime palju, kuid see on koht kuhu lihtsalt kisub tagasi, võrratu puhkus...

Kes ei soovi oma puhkust ära rikkuda, siis ärge tõesti minge sinna hotelli. Võib juhus olla, et saate uues osas normaalsed toad, kuid see lootus on väga väike, kui just kohapeal juurde ei soovi maksta. Hotell ei kannata kriitikat, mööblit ei kannata isegi mööbliks enam nimetada. Jättes tuppa viisakusest jootraha koristamise eest (koristamist ju praktiliselt ei toimu), küsis vihane meesterahvas, et kas ma ka tean,et selle raha eest saab ta ainult paar suitsu osta. Kas pole külalislahke suhtumine? Igal juhul puhkasime see aasta sama raha eest Sharm el Sheikis hotellis Sierra4¤ AL ning jäime väga rahule. Seega ärge rikkuge enda puhkust ära ning valige siiski inimväärilised magamis-ja pesemistingimused.