silverclean

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

7 meeldimist
7 postitust
69 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,Plaanis autoga reis Kaliningradi ja sealt Poola. Ehk keegi oskab värskendada teemat. Soovitused piiriületuspunktide kohta (Leedu-Vene, Vene-Poola) Ööbiskohtade soovitused teretulnud. Eelistaks rohkem looduses kämpingu laadseid (telkimiseta).. Plaanis veeta ka mõned päevad Sopotis, edasine kõik veel lahtine. Reisi pikkuseks ~7-10 päeva.Tänud ,

Vinjeti kohustus on ainult kaubavedu teostavatel sõidukitel ning kaubaautodel, mille mass on rohkem kui 3500kg.

Majutust võib pakkuda, 27.07-04.08 ;)

Tere,

Oskab ehk keegi midagi lisada 7.aasta tagusele postitustele ? Druskininkai kohta üldse.

Vedas Teil Epp, ju polnud see raha neile veel ülekantudki. Enam ei suvatseta isegi vastata päringutele. Palju õnne tulevastele nende klientidele, kui neid veel kunagi leiduma peaks.

Sai ka neilt nostalgia reis tellitud. Paistab, et nüüd tuleb raha üle nostalgitsema hakata. Viimane vastus sealt mõni päev tagasi küll kinnitas raha õigeaegset tagastust, aga ei miskit. Tuleb hakata kasutama teisi kanaleid. Ka firmal maksuvõlg: 19.08.2016 seisuga on maksuvõlg 15 155 eurot 19.08.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 81 eurot /

Tere,

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi-kellele on juba raha tagastatud ? 14. päeva sai täis.

Kas keegi minemas Finnairi lennuga 22.augustil Helsingist Antalyasse ? Saaks ehk jagada sihtkohas transpordi kulusid(airport shuttle, takso, rendikas )jõudmaks majutuspaika, Kemeri kanti .

Hei,

Aitaks ehk keegi planeerida 2-ndlt. Küprosel. Esialgu on selge vaid see, et maandume kahekesi augusti lõpus Larnacas. Kaks nädalat peaks vist olema piisav, et vaadata ringi ja nautida ka päikest. Abi oleks nii majutus soovitustest, kui ka külastust väärivatest kohtadest.Millist transporti oleks arukas kasutada ?

Ilusaid Jaane :)

Paluks soovitusi. Augustis aega seal 10 päeva. Eesmärk oleks põhiliselt rannapuhkus. Seega eelkõige otsin majutust ja paremat varianti sinna kohale jõudmiseks lennujaamast. Reisime abikaasaga kahekesi.

http://www.alutis.lt/snekutis/stepono.php

Sebastian Perreira`lt tõesti hea soovitus :) Käidud, söödud , joodud . Koht sobib eelkõige neile, kel veel meeles 80-ndad ja õllekate sumin, retro värk. Esteetidel sinna kindlasti asja pole. Lahe peremees loivab sussides mööda, patsudab õlale ja uurib, kas kõik on hästi ja toit meeldib. Köögiuks pärani, kus naised toimetavad, perevärk. Selliseid tsepeliine, mis seal pakuti polnud veel söönud. Nämma ! Ja õlu, mis Panevezysise kandis pruulitud on tõeline tegija :), nigu peremees ise ütles, see on tõsine õlu. Lahkudes lõi vahva vunts patsi ja tegi lehva-lehva.

Aa..,veidi õllesena memmega käe alt kinni läbi vanalinna varajastel öötundidel hotelli poole jalutada on ikka lootus kohale jõuda :) Turvalisus, Vilnius vs. Tallinn ?

Hakkab looma, :) Tänud, just see õllekas tundub põnev. Sebastian, kas enne sinna minekut tuleb ka taskud kohalikku rahatähti täis toppida, või on ka alternatiivi ?

Tere,

Vilnius, õlu ja rammus kõhutäis, oleks märksõnad :) Oskab keegi omadest kogemustest midagi taolist soovitada. Mingit ehedat trahterit, kus lüüakse kann lauda ja savipott keskele koos sinna juurde kuuluva hää ja paremaga :) Üleüldse võiks keegi mälu värskendada sealsetest väisamist väärivatest kohtadest, kust peale väljumist jääks veel mõni sent ka kotti :) Eelistaks kohti kesklinna läheduses, tuleb sealkandis mõni öö mööda saata. Aasiaköögi vms. soovitus kuluks ka marjaks ära.

Tiksub endalgil selline plaan. Võta, või jäta :) On keegi hiljuti Valgevenes autoga reisinud ja oskab soovitusi jagada.

Ei saa mitte vaiki olla :) Süüa on ike nälga ei jää, aga valik on juba kohati hullem, kui nõukaaegses sööklas ja teenindus kohati trumpab tolle ajagi üle. Ja on olnud millega võrrelda, pidades silmas eelmisi hooaegasid. Kuna ise viibitud 5*s, ei taha ettekujutadagi, mis toimub teistes. Hakake nüüd pihta, ega ma sinna sööma ei lähe, ega ma sinna magama ei lähe jne. :) Olen ennemgi neid tegelasi näinud, aga sattudes normaalsesse hotelli, nähes sealseid ruume, randa ja restorane, löövad millegipärast kõigil tulukesed silmis põlema küll. Ei tea miks, aga vägisi tuleb üks muistend meelde ;). Veel: 2ndl. jooksul "toiduvalik" ei muutunud, lihapalakesi ja muid hõrgutisi jaopärast ning järjekorras ja otse loomulikult nende valmistamisega ei kiirustata. Ka puuviljad kuhugi kadunud, muidugi v.a. apelsinid, ülejäänusid visatakse armust vahepeal kuhugi, kes ees see mees. Kokkuvõtteks, kui tahad praegu veel nautida puhkust seal, ära alla Irboteli või Savoy vali ja kasuta a le carte restorane, kena puhkust :)))) PS. Muide araablased oma suurte peredega on paljud hotellid kohati vallutanud.

Duck Hunting EGYPT,

Lahe trip, soovitan: http://outdoors.webshots.com/album/555344432TMZnkB

Vana turu väravas,küsi Ahmedi,hind kaubeldav :) Muide Abu Galumis saab ka kalakesega koos ujuda.