littlemaiden

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

4 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil minek 12.07 Ryanair lennuga otse Tallinnast Paphosele. 

Saan aru, et ainuke tingimus  Küprose lennupass Cyprus Flight Pass ja reisiankeet.

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/kupros/

https://cyprusflightpass.gov.cy/

Meil plaan minna mai alguses Rhodosele. Eelmine aasta käisime mais Küprosel, sooja oli ja eestlasele kõlbas ka meres ujuda. Jäime väga rahule. Veel oli valikus Malta, Portugal.

Käisime Paphoses mai alguses, Aurinko reisibürooga. Võtsime 4 tärni hotelli hommikusöökidega, Aquamare.

Hotell oli väga armas, puhas ja söögid maitsvad. Kuid broneerides uuri kas on merevaatega tuba või nn mäevaatega (kõik hotellid asusid üsna ühel joonel). Kui automüra ei häiri siis pole ka mäevaatega tuba probleem. Hotelli eest läheb põhitee ja automüra kostis korralikult tuppa. Toa vahetus läks meile maksma 120 eur.

Meie seiklesime bussiga ja jala (bussid käisid iga 15 min tagant, päevapilet 5 eur, üks ots 1.50). Bussiliiklus on väga hästi organiseeritud (Bussijaamast-sadamast saab busside graafiku ja kaardi). Mere ääres läheb rannapromenaad otse linna, mööda teed kõndides saab kaubandusi külastada. Söögikohti on väga palju, õhtuti paljudes elav muusika. Hinnad üsna Eesti klassis.

Laste mähkmed ja toit poes saada.

Oli väga meeldiv puhkus. Ilmad olid väga soojad 25-35 ja päikest oli meil iga päev.

Soovitan kindlasti!

Reis pidi olema 15.01

Asi lahenes nüüd nii, et meil on makstud ja kinnitatud lennupiletid edasi-tagasi paar päeva hilisemale lennule. Majutus suure küsimärgiga hetkel veel.

Kokkuvõttes enam selle vahendaja teenuseid ei kasuta. Närvikulu oli tohutu. Ennem maksan rohkem.

Kahjuks pole tõesti meieni ühtegi dokumenti jõudnud veel ja veel segasem olukord tarbijakaitse vastusega. Ei teagi mida asjast arvata. Järjest rohkem tundub, et oleme oma rahast ja reisist ilma.

inzuk kuidas raha õnnestus tagasi saada?

Sain kõne tarbijakaitsest (nad ei soovitanud meil reisi tühistada aga neile avaldus tehtud) ja Reisiks OÜ on neile esitanud enamus dokumente ja broneeringute kinnitusi kohe toimuvate reiside kohta. Meie reis 15.01 ja lubati tänaseks 15:00 vastuseid. Ametnik ise oli väga positiivne. Seega ootame ja vaatame ja isegi väike lootus on.

Ega siin muud varianti pole kas teevad kõik, et hetkel müüdud reisid toimivad ja lahendavad tarbijakaitsega tekkinud probleemid või pakivad asjad ka kaovad.

Meile lubati pileteid õhtuks. Väljalend juba 15.01

Seega ootame homseni ja siis ka juba politsei ja tarbijakaitse.

Milline kindlustusfirma teeb lisakindlustuse millel on lisarisk lennufirma ja reisibüroo pankrotile?

Meil ka suurema seltskonnaga broneeritud reis Taisse 15.01-30.01

Helistame, meilime ja ei miskit. Täna juba 10.01 ja ei mingeid pileteid. Teeb ikka murelikuks küll.

Kahjuks ei uurinud ennem firma tausta. Annan teada kas sõidame ja mis edasi saab. Hetkel asi nutune.

Meil minek 3.11.12, kolm täsikasvanut ja kaks 6 aastast poissi.

reisike: Meil on 3 täiskasvanut ja kaks 6 aastast poissi.Nii tore, et seekord on rohkem Eestlasi. Kindlasti näeme ja naudime puhkust!

Meil plaanis minna 3.11 TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5*. Perereis. Valisime just suure veepargi pärast (mida on palju kiidetud)- kaasas kaks 6 aastast. Lugesin ka http://www.tripadvisor.com/ kommentaare, mis on enamjaolt positiivsed. Maha on tehtud sööke aga eks need ikka sellised on nagu alati egiptuses. Sellepärast ei põe. Eks näis proovime ise ära.

Üks aasta olime Sharmis TIRANA AQUAPARK RESORT 4* ja jäime ka väga väga rahule. Lapsel oli nii palju tegemist veepargis ja toidud olid maitsvad.

Meie lähme 19.04 Antalyasse, hotell 4* kõik hinnas ja asub keskusest 5 km kaugusel ranna ääras. Raha vahetasime eurodeks. Kuid rohkem oskan kommenteerida siis kui tagasi tuleme 26.04. Lähme 2 aastase lapsega. Tahame ka autot seal rentida.