oljak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Põhikohad kus reaalselt soovime ööbimist ongi Zagreb ja Dubrovnik. Ülejäänud on tõenäoliselt kuskil kämpingukohad, mille vastu meil ka midagi pole iseenesest. Kuid kahjuks ei püsi me kuskil nö väga pikalt. Reis on suhteliselt liikuv ja üle 1-2 öö pole kuskil. Seega tundub, et mõistlik on ikka kämpade peale panustada :)

Mul tekkisid veel mõned küsimused enne seda kui teeme minekut Dubrovniku suunas. Nimelt kas keegi oskab rääkida mereäärsetes külades olevates kodumajutusevariantidest. Lisaks võiks lisada ka infot Dubrovniku/Zagrebi kohta... Mis hinnad võivad seal olla augustikuu lõpus (alates 24.08)? Kerge/raske ööbimiskohta leida? Lugesin varasemaid teemasid ja keegi kommenteerija ütles, et kodumajutus sama hinnaga kui telkimine kämpingus (kommentaar aastast 2009). Oskab keegi seda kommenteerida? Plaan muidu liikuda Zagreb-Plitvice järved-mõni ilus väike mereäärne küla-Dubrovnik.

Igasuguste kommentaaride eest olen väga tänulik!

Tere,

Olen enamus postitusi läbi lugenud ja ka mitmeid märkmeid teinud, kuid otsustasin siiski nii mõndagi täpsustada. Alustan aga natuke sellest, et plaan minna augusti viimasel nädalal ja 10ks päevaks Tartust Horvaatiasse. Dubrovnik on üks põhikohtadest, kus soovime ära käia + saared (ei oska veel täpselt nimetada ühtegi, sest pole suutnud otsustada). Kuna meie seltskonnast pole keegi kunagi Horvaatias käinud, siis ei oskagi kuidagi kokkuleppele jõuda,et kuhu minna. Seltskond on meil nooremapoolne – 6 inimest vanuses 23–26 aastat. Tahame nii näha vaatamisväärsusi, käia snorgeldamas, päevitamas, näha vanalinna ning miks ka mitte käia ööelu nautimas. Minek on meil Ford Transit bussiga (8l/100km, diisel). Bussis on kõik mugavused olemas, seega on kindel plaan, et sõidame ilma pausideta Horvaatiasse ära. Tahaks aga teada, kuidas oleks mõistlikum Dubrovnikusse sõita ehk mis trajektoor on kõige sobilikum bussiga läbimiseks. Lisaks võiks keegi mulle kui algajale ka seletada, et millised on kiirteemaksud, kui bussiga sõidetakse. Pole veel päris täpselt aru saanud sellest süsteemist.

Igasuguse abi eest olen väga väga tänulik!

Tere!

Kaks neiut plaanivad tulla 27.03-30.03 Londonisse shopingutiirule. Tulek on planeeritud võimalikult odav, selleks et saaks Eestisse rohkem uusi asju osta. Otsiksime inimest, kes oleks nõus meile pakkuma sümboolse tasu eest peavarju. Oleme väga korralikud ja toredad, lisaks tooksime Eestist ka toredaid suveniire kaasa :)

Juhul, kui sul või su sõbral on midagi pakkuda, siis kirjuta tuhkatrinzu@hot.ee

Suur mure maksmisega. Nimelt mul on tudengikaar arvelduskrediidiga. Arvel on hetkel suurem summa, kui üle kanda on vaja, kuid ikkagi kirjutatakse midagi sellist. Tean et päevalimiit on 500$, kuid mul ei lase see isegi seda üle kanda. You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.

Äkki keegi oskab aidata?

Juba ette tänades,

Ok

Suur tänu vastuse eest, kohe palju targemaks sain :) Samas tekkis ka paar küsimust. Kuivõrd turvalised olid platsid, kus telkisite? Ning kas käisite telkimiskohast kaugemal ka või olite pidevalt telgi läheduses? Ühesõnaga kas telkimine seob konkreetse kohaga või võtsite kotid selga ja liikusite edasi ka mõni päev? Ja äkki oskad rääkida midagi auto rentimisest St Thomasel ja San Juanis. Oleksin ka selle info eest väga tänulik. Ja kui tuleb veel midagi meelde, siis be my guest!

P.S. Kuidas siis reis/puhkus meeldis ning kas teeksid midagi ka teistmoodi?

Päikest,

O.