Mae

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud Ivarile, kes minu andmed siia üles pani, sest ma ise ei ole viimasel ajal siin tripis ringi vaadanud. Meiliaadress on muutunud: mae@sitsiilia.eu August on siiatulekuks natuke paha aeg, sest eisteks väga palav, teiseks mereäärsete majutuste hinnad toplet ja kolmadaks rannad ülerahvastatud. Suveperioodil leiab soodsama hinnaga majutusi linnades. Kui tulemas on rohkem kui 2 inimest, tasub rentida appartment. Kui kellegil on küsimusi, siis võite kontakteeruda otse minu e-mailile.

Nendele saab liinilaevaga aga ka päevakruiisidega Cefalu´st ja Milazzost.

Tere! Minu kodulehelt www.sitsiilia.eu saate Eolie saarte kohta natuke infot. Igal juhul väärivad külastamist. . . . Lause algab suure algustähega!

Ryanair ei lenda enam Palermosse vaid ainult Trapanisse Stanstedist. Trapani lennuväljalt käib Palermosse buss (12.-eur suund)

Tere! Olen, Mae ja töötan Top Toursi giidi-reisiesindajana Sitsiilias. Tahaksin vastata Janika 29 -le, kes kurdab, et ei saanud infot hotllist lahkumise ega lennuaegade suhtes. Kõikidel reisibüroodel, sealhulgas Toptoursil on hotellis infokaust. Seda sai infotunnis tutvustatud aga nagu ma aru saan siis Te sellel ei osalenud, sest muidu oleksite ka teadnud, et ärasõidu info läheb hiljemalt reedeks infokausta tagalehele (ja nii ka oli) - kust muidu oleksid Teie naabrid teadnud ärasõidust - neile ka ju keegi ei helistanud. Samas oleks meeldiv kui edapidi kõik kliendid, kes rendivad auto otse lennujaamast või lähevad enne äralendu oma rendiautoga lennujaama, ka mulle sellest teataksid - kuna mul peab bussis olema sama palju inimesi kui nimekirjas siis ei otsiks ma neid "puuduvaid" mööda lennujaama (grupi saabudes)ega mööda hotelli (grupi lahkudes) taga.

Päikest kõigile! Mae

Pagasimaksuga on jah nii, et iga äraantava koti eest nad küsivad raha (sama teeb Easyjet ja nüüd ka Airbaltic).Käispagas ei tohiks ka rohkem olla kui lubatud (oli vist 5 kg), sest näiteks Londoni lennujaamas on mul lastud ka käsipagas kaalule panna ja kuna oli natuke raskem (raamatud!) siis pidin lisakilode eest maksma.