trip-krainetrip-ukraine-dark

Butterfly747

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen ka Kambodzas käinud ning seal olles mulle kohe öeldi, et kui sa pole mitte kunagi rolleriga sõitnud või sõidad väga ebakindlalt, siis ei tasu riskida. Tean, et seal on ennegi eestlastel rolleriga õnnetusi juhtunud, aga muidugi mitte nii hullusti ...

Pigem soovitaksin tuktukiga sõita. Kuigi Phnom Penhis tuktukiga sõites oli vahepeal väike kartus küll, samas Sihanoukville's ja Siem Reap'is oli täitsa ok.

Rannad Vietnamis

Tere,

kes käinud ja näinud ..

Millised on Vietnamis ilusamaid rannad ?

Vietnam - viisa

Tere,

olen küll lugenud siinseid postitusi, aga sooviks teada, kas hetkel (lähiminevikus) on keegi Vietnami piiril taotlenud viisat ?

Nimelt olen dilemma ees kas teha viisa Helsingis või piiril. Millised on soovitused ? Kas piiril viisa saamisega on ka mingisuguseid probleeme ?

Suured tänud vastuste eest :)

Tahtsin küsida VoA kohta, et kas pean tõesti näitama et mul on sularahas kaasas 10000bahti või võiksin näidata ka pangakonto väljavõtet ? Kuidas sellega lood on :)

Me mõtlesime ka uuesti viisa taotlemise peale, kuid arvatavasti oleks see mõtetu tegu. Kindlasti on saatkonnal mingisugune salvestatud informatsioon negatiivsete ja muidugi ka positiivsete viisaavalduste kohta. Niisiis Tai, visa on arrivaliga, siit me tuleme :D

Siiski tekkis väike küsimus, et kas visa on arrival on ikka tasuta ?

Tip - sulle saadetud vastuse järgi tõesti peaks saama. Point selles, et mul olid kõikidest lennupiletidest koopiad tehtud neile, seega selles küll probleem ei saanud olla.

Kaaslase jutust sain niimoodi aru, et kahekordse sisenemisega viisat ei anta. Imelik

Tänan kommentaaride eest.

Reisi vist ikka ära ei jäta, pettumus oli lihtsalt nii suur, et lipsas selline mõte peast läbi.

Kaaslane helistas täna saatkonda ja sealt öeldi, et alates oktoobrist enam ei anta välja kahekordse sisenemisega turismiviisat. Oleks siis võinud vähemalt ühegi anda :)

Eks siis tuleb üritada visa on arrivaliga. Samas on see ikka 150% kindel, et saab seda kaks korda ? Meil on siis nii, et 22.01 jõuame Bangkokki, 23.01 sõidame Kambodzasse, 30.01 tagasi Bangkokki ja siis 6.02 hakkame tagasi Eestisse lendama.

Natuke kardan et tekib mingi jama piiril viisa saamisega... algaja viisataotleja nagu ma olen :D

Probleem Tai viisaga

Oli plaanis sõita Taisse 22.01–06.02.2011 (vahepeal 6 päeva ka Kambodzas). Kõik piletid on ostetud: Bangkoki ja tagasi Estraveli kaudu (mingisugune sooduspakkumine) ja siis ka AirAsia piletid sõiduks Kambodzasse. Hotellid on ka bronnitud.

Saatsime siis iseseisvalt, mitte reisibüroo kaudu, viisaavaldused (kahekordset turismiviisat taotlesime) ja kõik muu sellega kaasneva Soome. Kõik oli korrektselt vormistatud ja kõik vajalikud dokumendid olid olemas. Täna saabus siis pakk tagasi Eestisse ja ohh üllatust – passides ei ole viisat!

Põhjuseks oli selline lause: Your intention of staying in Thailand is not entirely tourism purpose. Juures oli ka see et saab osta transiitviisa ja siis teine viisa on saabumisel.

Ei taha küll hakata transiitviisat ostma. Muidugi võib probleemiks olla ka visa on arrival,et kas seda saab 2 korda järjest piirilt.Ja kas üldse ukrainast lastakse lennukisse kui ei ole viisat.

Lihtsalt ei mõista kust kohast tuleb põhjus et tegemist ei ole täielikult turismireisiga ? Mina lähen sinna esimest korda, kaaslane küll juba mitmendat korda, aga siiski. Kas kellegil on sarnast olukorda olnud?

Lihtsam oleks üldse reis ära jätta. Ootasin seda reisi väga ja nüüd olen väga pettunud.