keeristorm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

KLM otselend TLL-Amsterdam on ainult käsipagas. Samas hinnaklassis on Air Balticu lend, samuti ainult käsipagas. Seega mõlemal ainult käsipagas, kuid KLM siiski otselend, st ei pea oma käsipagasiga Riia lennujaamas liiklema.

Lisaks, kellele meeldib äraantav pagas, siis sain nõnda aru, et KLMil on 1 äraantav pagas siiski hinna sees, kui olete liitunud programmiga Flying Blue, millega saab tasuta liituda http://www.klm.com/travel/ee_en/flying_blue/index.htm

jah, sul on õigus, marti, sulatõsi. ma piidlen/püüdlen seda varasemat lendu, see on nõks kallim. tegelikult ma ei tahagi paarikümne euro pärast pilli lõhki ajada, siis ei saagi reisida, aga algatasin teema, kuna suvel juhtus ka just kuidagi nõnda, et just selsinatsel päeval, kui oli plaan valmis ja raha olemas, tõusis ootamatult hind ja nüüd paistis sarnane juhtum ja mõtlesin, et oleks kasulik ikkagi neid süsteeme ja trende uurida natuke ja olengi siit juba huvitavat informatsiooni saanud.

aitäh, ma vaatan igale poole. :) vaatasin seda estonian airi sünnipäevakampaaniat ka eile, aga see ei olnud mingi superpakkumine. air baltic on, jah, nii-öelda loosis, sest hinnaklass sama, mis klmi otselendudel, ja ajakava ka enam-vähem sama, tund aega siia-sinna. aga air balticu 160 ma ei leia kuskilt enam. kuna reis lühike, siis üritangi ainult käsipagasiga.

aitäh kommentaaride eest! marti, reis on tallinnast amsterdami ja tagasi, 28.02-2.03, 1 inimene. hind ei ole ka praegu teab mis kallis, lihtsalt üle öö tõusis veerandi võrra. eile oli 156, täna aga ligi 200 või ka nõks üle. aga kui kaheksa nädala reegel peab paika, siis on praegu liigagi vara, aga ilmselt ei kannata jälle oodata ja pabistada ja ostan ikka midagi ära.

Sarnane netikülg on www.kunstkamera.net - http://kunstkamera.net/ Ka venelannade tehtud. Head uurimist!

Ikkagi on kummaline mõelda, et ühtpidi tundub praegusel ajal olevat maailm nii lahti ja kõik võimalik, mine kuhu tahad, aga teistpidi ikka ei ole küll. Aga oletame kui nt sina peaks sõitma Pariisi viisa taotlemiseks, ja hiinlane peabki reaalselt teise hiigelriigi otsa (mitte oletamisi) ja egiptlane reaalselt Türki, siis ongi see ju ilmselge, et sellist asjaajamist saab lubada endale ainult jõukas inimene. Milles ongi point. Eesti vaatamisväärsustega tutvuma saab tulla eurooplane ja ameeriklane ja kui ta eurooplane või ameeriklane ei ole, siis olgu ta parem rikas, sest muidu ta tahab ju kohe eestisse jääda ja endale töötu abiraha taotlema hakata. Nn mitterikas tuleb eos elimineerida ja see on hästi välja töötatud.

Tere Ingmar, muud ma ei oskagi öelda, kui et kuula ja imesta. Kui sa ei peaks asjaga kursis olema, siis lihtsalt maailma avardamise mõttes - kui nt egiptlane tahaks Eestisse tulla, siis tema peab viisa taotlemiseks sõitma nt Türki (või mõnda teise riiki, mis ei ole ühinenud Schengeni konventsiooniga, kuid kus on Eesti saatkond), sest Eestil Egiptuses saatkonda ei ole. Võib kirja teel taotluse sisse anda, aga siis peab vastusele järele minema või siis vastupidi, ise kohale, siis võib saada vastuse kirja teel, üks kontakt/vestlus saatkonna vastava töötajaga on kohustuslik. Räägitakse, et neid viisasid väljastatakse mikroskoopiline arv, nii et kui tahtmine peaks olema väga suur ja esimese korraga ei vea, siis pead mitu korda käima, eks. Nii et see egiptuse mees või naine peaks ikka olema eriti visa hing. Minu arust on see ka mõistusevastane. Ma ei arva hoopiski, et kõik kodanikud nn kolmandatest riikidest kes vähegi viitsivad, peaksid saama võimaluse Eestisse sisse rännata, välisministeerium võib ju igale taotlusele eitavalt vastata, aga võiks ikkagi olla võimalus vähemalt oma riigis neid pabereid sisse anda. Paberite läbivaatamise eest võetakse riigilõivu, see oleks ju kõigile kasulik - viisasoovijad maksavad muudkui riigilõivu ja saavad eitavaid vastuseid. Ja nii kasvõi kümme korda. Riigikassa saaks raha juurde ja saaks avada uusi saatkondi!

Loodan, et leiate oma tuttavaga siiski mingi võimaluse, et talle Eestit näidata.

ma vaatan VM kodulehelt schengeni viisa taotlemist kolmandate riikide kodanikele. 2.2. VIISA TAOTLEMISEL ESITATAVAD DOKUMENDID /on muuhulgas/: 5. reisi eesmärki ja põhjust tõendavad dokumendid; Punktides 5–7 nimetatud asjaolusid tõendavad dokumendid on /muuhulgas/: 4. turismiteenuse kasutamist tõendavad dokumendid või nende koopiad; 5. meelelahutusteenuse kasutamist tõendavad dokumendid või nende koopiad; ma ei saa aru, mismoodi inimene riiki saabudes või saabuda kavatsedes tõestab, et kasutab meelelahutusteenust? kui sa lähed eestist aafrikasse või kuhu iganes, siis sul pole ju juba eelnevalt turismiobjekti pilet taskus. selle ostad ikka koha pealt ju. ja võibolla sa ei teagi 100% mida sa näha ja kuulda tahad. või mismoodi sa ette ikkagi seda meelelahutse asja tõendad? kas need reeglid on üldse kellelegi jõukohased?

Eelmisel suvel olin selles hotellis. Kui sisse läksin, siis pidin kreepsu saama. Mõtlesin, et olengi nõuka-aegses Varssavis või teab mis Poola kolkas. Ma olin üksi ja mul oli kahe voodiga tuba. Lihtne ja kulunud, ka nagu ühiselamus. Vannitoas oli iidvana dušš, mis oli selline seina küljes kindlalt kinni olev toru, mida liigutada ei saanud, ma ei tea, kui vana sa oled, aga võibolla mäletad, kooli võimlates olid ka kunagi sellised. Näiteks kui tahad jalgu pesta, siis pista kraanikaussi või tee terve kere pealaest alates märjaks. Kuid paari päeva pärast hakkas see hotell mulle juba meeldima. Personal oli väga sõbralik. Hommikusöök käis ka, mitte eriti, aga talutav. Ja asukoht mulle meeldis. See polnud mitte peamise rannaäärse tänava ääres, vaid natuke kaugemal, meeldis, et oli natuke vaiksem, samas oli kõik ikkagi lähedal. Mu tuba oli vist 5. või 7. korrusel, nii et vaade oli mere poole ja hea. Kuid võib olla ka maja taha võsasse, siis ilmselt nii tore ei ole. Hotelli ees oli korralik suur bassein, kus sai täitsa ujuda, mitte ainult supelda. Meeldis ka, et bassein oli natuke tänavast kõrgemal ja eraldatud, mõnede hotellide basseinid olid praktiliselt tänaval. Iga päev ma meres ei käinudki, kuigi meri on seal ikka väga mõnus. Mereni oli nii 10 min jalutada. Kokkuõte: kui oled nõus lihtsaga läbi ajama, siis sobib. pesta ja magada saab ja asukoht on ok, kui ei taha päris sündmuste keerises olla, lastega peaks just asukoht sobima. Ja kui nõukanostalgiat tunned, siis on see sulle ideaalne. . . . Suured tähed lisas Trip.ee toimetus!