kirtsu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kirjuta mu meilile: kirtsu@hot.ee... Copyn sulle meilile mõned teistele huvilistele saadetud kirjad, siis ei pea mitu korda ühte ja sama asja üle kirjutama.

See osa, kus asub hotell Blue Lagoon, on palju tuulisem, surfarite lemmik kant.

Ei olnud seal ühtegi moskiitot ega meresiilikut.

Meie Apartment`i lähedal oli kaks randa-Trou aux Biches ja Mon Choisy. Esimene neist ilusam. Soovitan seal lähedal peatuda. Mujal ma nii ilusaid randasid ei näinud, väga palju ei saanud muidugi väikse lapsega ringi reisida ka.

Mina nägin- ei tea kummas rannas kas Trou aux Biches või Mon Choisy. Need asuvad kõrvuti.

Kui basseiniga tahad, siis väga ilus koht on see: http://www.beachcomber-hotels.com/trou-aux-biches-hotel/ Samast rannas 150m on Impala, kus ööbisime. Õhtul on muidugi jube ilus jalutada seal, tuled põlevad palmide all.

Basseini polnud, aga puudust küll ei tundnud. Merevesi oli 31 karaadi soe. Meri nii lähedal.

Lumimumm...kui vana laps on? Ma käisin 6-kuusega ja Impala`t võin julgelt soovitada.

Käisime 2008a. märtsis, ööbisime Impalas. Piiril küsiti broneeringut, printisin omaniku kirja välja ja sellest piisas. Omanik saatis takso vastu ja ära tulime ka tema tellitud taksoga, see oli ööbimise hinna sees. Majutus apartmendis (4 inimest/ majutuse hinnas ka takso-lennujaamast apartmenti ja tagasi) 782 eek-i/ öö. Apartmenti lähedal (u.150m) on kaks ilusat randa, põiktänavas on väga heade ja odavate toitudega restoran. Kellel rohkem küsimusi, võin meilile kirjutada- kirtsu@hot.ee Apartment`i kodukas: http://www.impalamauritius.com/

Kas neid pileteid müüakse praegu ka?

Lend (Friditsresor/ Reisieksperdi kaudu/vahendustasu hinna sees/ algusega Rootsist/ edasi-tagasi) täiskasvanu 9004 eek-i.Käisin 10.03-21.03.2008.

http://www.beachcomber-hotels.com/trou-aux-biches-hotel/ ...tõesti väga ilus koht...nägin kui seal vee kohal oleva katusealuse all pidulikuks õhtusöögiks ettevalmistusi tehti...väga romantiline...

Hinnad: Lend (Friditsresor/ Reisieksperdi kaudu/ algusega Rootsist/ edasi-tagasi) täiskasvanu 9004 eek-i (10a laps 8600 eek-i,alla 2-aastane laps 337 eek-i) Laev (Tallinn-Stockholm-Tallinn) 2630 eek-i Laevapiletite sooduskupongid (trip.ee-st) 750 eek-i Takso (Stockholm-Arlanda-Stockholm) 1500 eek-i Majutus apartmendis (4 inimest/ majutuse hinnas ka takso-lennujaamast apartmenti ja tagasi) 782 eek-i/ öö Kindlustus (4 inimest) 850 eek-i

Meil teisipäeval minek.Tahaks teada: *Kas ostsite kohe siit Mauritiuse ruupiaid või võtsite mõne teise maa raha kaasa? *Kas võtavad näiteks eur-e või dollareid ka vastu või saab ainult ruupiates maksta? *Kuidas viisa saamine piiril sujus? Kui bronn ette näidata,siis pole probleemi? *Kas apartmentis võtavad meeleldi sularaha vastu või tahavad kaardimakset? *Millistes kohtades soovitaksite kindlasti käia?