Katikene

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Nagu ma vaikselt loota julgesin, olidki ilmaennustused liiga madalate temperatuuridega. Tegelikult oli umbes kella 10-st hommikul kuni hilise pärastlõunani temperatuur vahemikus 28-30 kraadi. Õhtul pärast päikese loojumist muidugi 20 kraadi, aga see on muidugi arusaadav.

Tegite mul tuju paremaks. Loodan, et on natuke aega veel sama soe, kuigi ennustused (kaasa arvatud siin välja pakutud windguru ja CNN) jäävad ikka 23 kraadi kanti.

Jätsin tõesti täpsustama, et mõtlen Antalya ümbrust. Aga küsimus jääb üles, sest just ilmakaardilt ma selle 23 kraadi isegi leidsin, aga lootsin saada kellegi vahetud kommentaari, kuidas see ilm seal meie jaoks on - 23 kraadi seal ja Eestis tunduvad kindlasti erinevad (seal ju õhk näiteks kuivem?)- või ei ole vahet?

Meie otsustasime Limak Lara kasuks- see on kohe täpselt Delphini kõrval. Läheme ka TraveIn-iga ja septembri lõpus (27.09.)- see oli muide veel soodsam - kuni 16.03. broneerides -20% => täiskasvanu 12 790.-EEK

Me plaanimegi minna septembri lõpus. Tegelikult on mul veel reis ostmata. Ma ei kujuta ette, kas oleks seda mõtet teha praegu või jätta hilisemaks, isegi septembrisse. Äkki siis on odavam, sest kui meil on siin vähegi normaalne suvi (rääkimata sellest kui on nii kuum kui viimased 2 aastat) ei ole ehk septembris Türki väga suurt tungi? Viimase hetke reisi peale lootma jääda ei soovi, sest ikkagi lapsega minek ja oleks kindlasti vaja normaalset hotelli, mida viimasel hetke pakkumistega kindlustada ei saa. Kes käis eelmisel aastal 5* hotellides, millal teie reisi ostsite?

Kas ma tohin küsida, kui vanade lastega te käisite? Kas meri läheb ruttu sügavaks? Ise plaanime minna septembri viimasel nädalal (eelmiste kommentaaride tõttu ei julge oktoobrisse jätta), siis on ehk basseinid ka soojad ja hooaeg peaks veel kestma?

Alanya tundub lennujaamast liiga kaugele jäävat- keegi ühes eelmises teemas kirjutas, et jõudis hotelli 3,5 tundi pärast lennuki maandumist (arvestades, et Tallinnas peab olema lennujaamas 2 tundi enne lendu + pea 4 tunnine lend), siis tahaks küll rutem kohale jõuda.

Jah, eks internetiavarustest saab kõik numbrid kätte, kuid just sellist kommentaari nagu Sinu oma (igaühele arusaadavad mõnusad võrdlused), lootsin ma siit leida.

Küsimus Dreamtrip'ile (kui ta veel siia satub) või ka teistele paariaastaste emadele: Lehitsen siin katalooge ja ei usu, et minu reisi ajaks 2,5aastane laps nii tubli on, et Grand Kaptani suguses hotellis hakkama saaks. Bassein tundub tema jaoks üldiselt sügav olevat ning ka liumäest alla lastes sulpsataks ta liiga sügavasse vette. Kas teie lapsed olid suuremad või olen ma liiga kartlik. Limak Larast saan ma aru-seal on ka madal bassein liumägedega (kuid see on ju üks kalleimaid), kuid enamik hotelle on just Grand Kaptani tüüpi basseinide-liumägedega ja lastebasseinis ei ole enamasti ühtegi atraktsiooni. Palun kommenteerige, kuidas teie hakkma saite.

Lisaküsimus neile, kes eelmistel aastatel oktoobris lastega Türgis käinud: ega seal siis juba jahe või vihmasem periood ei ole? Basseinid ja meri soojad?