Hr.Nõel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kusagilt mälusopist kerkib pilt esile punase kotkaga tanklast enne Poola piiri Marjampole ja piiri vahel.

See Hitleri hundikoopa värk on üsna lahe. tasub kindlasti minna. Von Stauffenberg üritas seal talle 1944 a. juulis isegi atentaati teha. aga kukkus läbi. Nüüd kogu kompleks üks suur muuseum. Asub ta Ketrzyn linnast ca 24 km eemal. http://www.mamerki.com/

Oskab keegi rääkida ilmaoludest Normandias septembri teise poole kohta. Mitte, et ma ei viitsiks otsida interneeduse avarustest. Kindalsti tutvun enne minekut suurtemate ilmaportaalide ennustusega. Aga mis tavaliselt sel ajal seal oodata oleks. Ilm on mu jaoks üsna hell teema, kuna minek tsikliga. Põhiliselt olen rannikul, kuna mineku deviisiks on D-Day.

See 15 euri nädala eest Sloveenia kiirteedel on positiivne uudis igatahes. Mulle oli see teadmata. Sorry. Olen isegi paari nädala pärast tsikliga sinna kanti minemas. Nii et võin isegi selle taskukohase hinnaga arvestada.

Timbou- vaatasin sinu marsruuti ja tekkis küssa. Kas tead et Sloveeniat läbides on kiirtee maks üsna krõbe. Nad mõned aastad tagasi muutsid seda alumist piiri pikemaks. Nüüd on min. laks 6 kuud miski 50 euri. eelmine aasta Horvaatias käies läksin ka hoopis Ungari ja Bosnia Hertsegoviina kaudu. Pean miski 250 kildi eest seda 50 euri liiga paljuks. Aga teemasse- Olen 4 aastat Horvaatias käinud ja ainult eure kaasa võtnud. Kohapeal saad igal pool vahetada. Ja kaartidega saab Poolas, Slovakis ,Ungaris igal pool hakkama. Alati tasub muidugi enne tankimist kysida. Aga edu reisil. Pole võimatu, et sügisel 5-ndat aastat jälle Horvaatiasse.

See http://www.hostel-val.com/ tundub täitsa normaalsete hindadega olevat. Olen tegelt rohkem sellise telkimise pooldaja. Aga õhtu 10 paiku ei viitsi ju eriti miskit laagrit enam püstitada ju. Parem oleks kohe miskite valgete linade vahele keerata end. Tuleb tunnistada , et on isegi magatud järgmiselt- öösel kella 12 paiku puru väsinuna kiirtee parklas täies varustuses ja kiiver pea alla tsikli kõrvale tuttu.

Võin pakkuda samasugust teenust Saksamaale. Intervall kord paari kuu jooksul. Järgmine minek ilmselt veebruari lõpp.

hbert- tahad sa rääkida rohkem sellest kohast mille nimi on Portoroži. Mu kõige hullem probleem ongi ikkagi see , et kohale jõuan suht hilja. Põhirõhk on ikkagi tsiklisõidul mägedes. Siis ei taha vara ankrusse jääda. Pidutsema nagunii pole kavas hakata. Hommikul vara jällegi kohe start. Horvaatias pole kunagi olnud 21.00-22.00 üümaja leidmisega probleeme( septembri kuus).