kapsake

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui sa küsidki Eesti kodakondsusametist, siis nad, nagu mul mitmeid kogemusi on olnud, ajavad suht jura alati. Parem on otse viisa taotlejal helistada Ungari saatkonda ja küsida, mida vaja esitada on. Viimati, see oli umbes kaks kuud tagasi, kui mu abikaasa seal samast saatkonnast infot küsis, ei mainitud muud kutset kui sinu, kui tema ülevalpidaja poolt kirjutatud nö kirjakest, et sa vastutad tema eest siin ja toetaid igat pidi. Parem on helistada jah, võimalik, et nad tahavad seda notariaalselt kinnitatuna veel, aga võib olla piisab vaid lihtsalt kirjast, nt emailist.

Edu! Eestisse on meeletult raske pakistaanlasel viisat saada, ma loodan, et teil näkkab!

Kahju kui asja ei saanudki nüüd! Kuid mõnes mõttes on nende kutse soov vahest ka põhjendatud, pole eriti turvaline üksi mööda tänavaid seal kõndida. Kuid poleks arvanud, et ilma kutseta viisat ei olegi võimalik saada. Aga mine siis Indiasse, ongi vähem tänavatulistamisi, muu on suht sama!

Taotlesin ka viisa sealt just neli kuud tagasi. Mul oli kutsuja olemas, oma mees, aga sinna sobib minu teada ka hotelli aadress, kus peatud. Muidugi võid kirjutada kirja Rootsi Pakistani Esindusse ja nad seletavad lahkelt sulle kõik ära. Väga hea saatkond, kiiresti saab vastuse ka!

P.S Nii tore, et sa Pakistani lähed! ;) Ma olen nii rõõmus kohe.

Pagasiga poleks põhimõtteliselt probleemi, selleks on "baggage intetification" asi, nagu mulle üteldi ja Emiratesiga lennates toodakse pagas tasuta ise järgmise lennu peale, aga kuna mul on vaja ühest terminalist teise saada, siis ma ei tea jälle...

Aga kui mul on vaja võtta oma pagas ja viia see teise lennu peale, kas siis see on ka ilma viisata lubatud?

Aga mul oleks selline küsimus, et kui mul on peatus Dubais umbes 5 tundi, kas mul on vaja transiit viisat? Ja juhul kui ainult edasi lendan Emirate's Airline'iga?

Kui mul on potentsiaalselt töö olemas Bahrainis, kas sel juhul teeb tööandja kõik vajaliku viisa saamiseks minule, või ma pean ise veel seda kuidagi moodi näiteks Bahraini Embassy kaudu Londonis taotlema? Või siis saan tööandjalt viisa ning võin kohe lennata?