sofikofi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

küsimus Buldoozale.

Uurisn Billigeri veebilehte ja tekkis selline küsimus. Mida tähendab "haftpflicht 15 mio EUR". Pole erilist aimu saksa keelest, aga seda sain aru, et autodel on kindlustus kõikidele riskidele kui ka ärandamise vastu ja seda ilma omavastutuseta. Ent mida ikkagi see eelpool mainitud tundmatu tekst tähendab?

Päikest!

vaata lehele http://www.citysightsny.com/ ja seal on vasakus tulbas suur kuulutus

Sõidad F.-ist linnlähi rongiga Peatusse Roma-Ostiense,kus lähed jaamast välja.Seistes seljaga jaama poole,võtad suuna vasakule. Umbes 2oom pärast(läbinud tee mille ääres on palju müügilaudu)on Peatus(rong ja metroo ühine) Piramide. Ostad tavalise metroo pileti (1eur kas automaadist või lehekeoskist jaama majas) ja lähed jaama sisse. Sees ei suundu mitte metroosse vaid maapealsete rongite juurde.Küsi või vaata milline rong läheb kõige esimesena(neid seal tavaliselt mitu ja sinul ainult aeg jookseb ,sest nii kui läbid piletiga jaama värava hakkab aeg tiksema).Rong sõidab Lido di Ostia(selle nimelises peatuses pead ka maha minema).Peale seda on ka ranna jaamu aga ise ajaliselt vaatad.Kui jõuad randa siis ära ehmata,see on suuresosas tasuline. Kui raha on maksa ja võid vabalt ilma indudest müüjate olla. Kui pole siis seal on ka mingi 100m lõik avalikrand,kus kubiseb rahvast ja hirmust tüütutest indudest kes püüavad sulle kõikvõmaliku p. müüa.Varguse oht on ka suurem,jälgi igasuguseid palli mängivaid lapsi ka.Privaat rannas saad ka ennast puhtaks pesta.Kui väljas on soe siis vesi tundub eriti külm. Teokarbid on seal armsad.Vaata ka kaua on lahti sealne jaam,et tagasi pileti saaksid,või osta kohe linnast. Päikest!

Transfer desk. Saab ka seal check-inis kus vormistad pileteid Londonisse.

Kui lennud alates Tallinnast on ühel lehel ehk ostetud korraga siis Estravel ütleb, et pead pagasi välja võtma kas Stoc.-is või Lond.-is. Tee nii, et Londonis. Sest siis saad minna Stoc.-is (seal on selleks eraldi lett,ei mäleta mis nimeline) ja muuta pagasi kuni USA-ni. Nad on seal väga meeldivad ja meeleldi nõus seda kohe tegema. Mitmed tuttavad on seda juba proovinud ja kõik sujub. Londonis on 2h. pagasi välja võtmiseks ja terminalide vahetamiseks ning uuesti pagasi andmiseks liiga vähe. Edu!