Ullabella

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millal plaanid minna? Kas plaanis ainult Barcelonas olla või sõita ka ringi?

Kindlasti tasuks ära käia mägedes paiknevas Montserrati kloostris- see ei jää tegelikult üldsegi kaugele.

Kaubanduskeskustest soovitaksin üsna uut kaubanduskeskust Diagonal Mar. Asub Barcelonat läbiva diagonaaltänava Avinguda Diagonal merepoolses otsas. Käisin ka teistes kaubanduskeskustes, aga lõppkokkuvõttes saad selles ühes keskuses kogu oma shoppamisisu rahuldatud. Ligi pääseb mugavalt metrooga.

Kui toidu ostad supermarketitest, siis ma pakun, et saad päris mõistliku hinnaga söödud. Hommikusöök on ju ikka enamasti hotellis. Mina ostsin poest hunniku puuvilju ja nosisin neid päeva jooksul nälja tekkides. Kui ööbisime apartmenthotellis, siis vaaritasime õhtul ise miskit oma köögis. Väljas söömine on muidugi kallim.

Kohustuslikeks kohtadeks on loomulikult Sagrada Familia, Casa Batllo, Parc Güell, vanalinn koos La Ramblaga (lapsel on seal kindlasti põnev, tänav on täis igasugu trikimehi). Väga ereda mulje jättis kohe La Rambla kõrval asuv toiduturg, mida peaks kindlasti külastama. Milline värvikirevus ja toiduainete rohkus!!! Lapsel on seal kindlasti huvitav, pirakad kalad, kaheksajalad, ahvatlevad puuviljad, hiiglaslikud värvilised kommid jne ... Tühja kõhuga on seal väga raske olla:) Aga vaata kaardi pealt, kus see täpselt seal asub, sest Ramblalt seda otseselt näha ei ole, asub maja taga.

Veel soovitan tõusta Tibidabo mäe otsa, seal observatoorium, lõbustuspark koos ameerika mägedega, kirik, kust avaneb hunniku vaade Barcelonale. Mööda kiriku treppe saad tõusta üsna kõrgele.

Külastamist vääriv paik koos lapsega on ka Olympic Parc, seal ka üks võimas katedraal (nimi ei tule meelde).

Ma käisin oma perega eelmisel aastal kevadisel koolivaheajal. Mõned päevad olid vihmased ja siis sõitsime lõuna poole. Tagasi tulime igatahes mõnusalt päevitunutena. Järgmine kord läheks siiski kindla peale välja ja reisiks tiba soojemal ajal.

Oh tahaks tagasi juba ....