Reisi Mõnuga

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul on peale pandud ja väga vajalik asi, kusjuures väga paljudel on peal ja saab lobiseda pika reisi aeg, ning muidugi kuuleb sealt väga vajalikku infot, mis just puudutab reisi mehi. Antenni peab muidugi valima vastava, kui on tegemist elamu bussiga mille kere kate on klaasplastist. Nii, et pane aga peale ja Sa ei kahetse seda.

Vaidlemisega jõuad nad ilmselt välja vihastada ja edasi sõit on keelatud, siis jääb üle ainult naelad välja õngitseda. Parem kauple...

Kui palju Hungaris kiirteemaks maksab? Või on ka ühtne teemaks? Olen kunagi seal käinud, aga ei mäleta peale Egeri ja Budapesti erilist midagi. Plaanin läbi Hungari sõita Horvaatiasse. Marsruut oleks selline:Eesti- Läti- Leedu- Poola läbi Varssavi- Katowice- Slovakkia läbi Bratislava- ja sealt mööda E 65 Hungaris- Horvaatia.

olime eelmine aasta horvatias lapsega juuni kuu. ilm oli super ja soe aga tegelikult lapsele oli igav seal olime šibenikis kus ei olnud midagi lapsele seal kämpingus käisime niisama ringi, aga omišis leidsime kämpingut linna seest kämpingu nimi oli Greb kus oli lapsele palju tegemist ma mõtlen mänguväljaku.aga jah lastele ültse ei mõeldud mitte midagi, tuleb kaasa võtta mänguasjad.

Natuke on kõrgem, sest haagis kulutab ka teed, aga mitte eriti. Autoelamuga sama klass. Kui täismass ületab 3,5T on kiirused kohe teised, Tsehhi või Slovakia- Austria kiirtee maks kõrgem.Aga, kui see ei häiri siis anna aga minna pea asi, et mõnus ja meeldiv reis saaks. Itaalias ka kohalikud maksuvabad kiirteed, mida kaardid tavaliselt ei näita.Sama ka Hispaanias.Kiiruse piirang sõidukatele 110 kmh ja tihedama liiklusega.

Meeldivaid Itaalia elamusi.

Wielicka linnas odav kämpa ei ole kaugel soolakaevanduse muuseumist, teeviidad näiavad, samas ka hotell, restoran jne. ligidal Auschwitz- Birkenau muuseum, sealt Zakopanie- sse üle mägede tee äärde jäävad mõned suusatajatele mõeldud öömajad, aga õhtuks jõuab ka mõnusalt Zakopaniesse, kus linna sisse sõites on ka kämping, ligidal ka kohalike mõnus ööklubi. Sai sõidetud sellist marsruuti 2004.a. laste- ga ja lastel järgn. aastad ajalugu 5

Head reisi

Ise aastaid reisinud ja võtnud asju alati väga ette vaatlikult, kas keegi omadest on jäänud valvama, näit teeb süüa jne. Aga eelmisel aastal juhtus see, mida kirjeldab globetrotter, seda ei taha kellelegi reisimeestele soovitada. Sest peale seda ainukest korda, kus usaldasime ei jäta me kunagi parklatesse isegi valve- ga oma autoelamut, mis oli sõitnud ainult sel hetkel 3000 km.

See juhtus Itaalia- s, PISA valvega parklas juunis 2007.a. Seega ka tuleb kohalike soovitusi kuulda ja kõige kindlam ja parem on hotelli kinnine parkla või kämping ja sealt juba jalgratas, roller, auto , takso, jala jne.

Head rahulikku reisi.

Tere Rax1! Olen perega reisinud haagis- suvilaga pea terve Euroopa, v.a. UK ja Põhjamaad, arvestama peab muidugi sellega, et kütuse kulu on haagis suvilaga mägedes 50% suurem, kui soolo autoga, sestap soovitan diiselmootoriga hobust ette ja reisida soovitan sama moodi, nagu mõtleb kommentaari andnud maiks. Ära ei maksa ka unustada, et täismass kogu autorongil ei tohi ületada 3,5 T ja mõndades riikides kiiruse piirangud päris suured näit. PL 70 km v.a. kiirteedel.See pigem ei kehti kuna rekkadel ka sama aga teadma peab seda. Üldjuhul tasub kütuse kulu kokku hoides kasutada kiirteid ja linnadesse autorongiga ei maksa minna v.a. kütuse tankimine, mida mina olen kasutanud ja toimivalt aastast- aastasse.

Ilusat reisi ja kena päikselist puhkust Itaalias.