sunny_

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

kurimoor, sultajna, mina vaatasin kõiki teemasid, aga minu teemaga seotud seal on ainult küsimused, ilma vastusteta.

http://www.riga-airport.com/?id=327

Bussiga saab ka, mu arust Eurolines läheb otse Riia lennujaama

Oli ka plaanides minna Venemaale, aga palju aega on veel, elame näeme.

Aga kindlasti pole seal nn "nõukogude aja tundega kohti"

"on jõe ääres Sõudebaasi juures, ligi pääseb jala ja rattaga Narva silla alt läbi sõites, kuigi ees mingi piiri-keelutsooni tähistav silt.Autoga Pax bastioni/Pimeaia kõrvalt alla jõe äärde ja vasakule. Ökonoomselt ja nutikalt püstitatud osaliselt katusealune rannarestoran," - RO-RO on selle nimetus. jah, mõnus koht, tihti seal on ka elav muusika.

Sest kui sina loeksid tähelepanelikult minu vastust, siis võiksid näha - mina tõin esile neid põhjused seal. Ise käisin jah, ainult Alanyas, kuid sõbrad-tuttavad-töökaaslased käisid muudes kohtades, ning ei jäänud rahule nii palju. Need aga kes olid seal linnas - tahavad sinna tagasi. Selleks foorum ongi, et soovitada ning ise midagi teada saada!

Aga seal eelistatakse liiri või eurosid, kuna kui püüdsime turul ja nn kauplustes dollarites maksta - oli väga ebameeldiv vahetuskurss. 1 dollar on nende jaoks = 1 liira. Soovitan võtta pangaautomaadist kohapeal liirid - see on mu arust parem variant.

Kuna olen venelane, ning loomulikult tahaks sattuda sinna, kus on ka minu emakeelt räägivaid inimesi (sh ka teenindajad). Aga olin üllatunud - Alanyas polegi nii palju venelasi, kui siin foorumis räägivad. Isegi kaupmehed rääkisid meiega inglise, saksa ja isegi poola keeles. Anaya ääres - jah neid on seal palju, põhiliselt 4-5-tärnilistes hotellides, kuid linna sees - pole. Aga loomulikult see ei mõjutanud meie puhkust mitte kuidagi! Kõik oli super. Ja minu soovitus - ainult Alanyasse, seal on ju ilusad vaated, võrratu loss, liivarannad(!), veepark, samuti normaalsed kauplused (supermarketid inimlike hindadega).

Esimeseks meelitas hind, teiseks kiire reageering.