Sebastian Perreira

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millest küll selline küsimuse püstitus? Igale Aafrika, Aasia, jne elanikule peab olema tagatud soovi korral võimalus asuda elama Euroopasse, tema poolt soovitavasse Euroopa riiki. Lisaks tuleb igale soovijale eraldada eluruum, abirahad ja kõik muu juurdekuuluv. See on vajalik kasvõi juba ajaloolise ebaõigluse heastamiseks. Samuti on Euroopal puudus töökätest, tulijad on ju valmis kohe tööle asuma ja meie kõigi heaolusse panustama. Loomulikult rikastavad tulijad ka manduvat euroopa kultuuri. Kes veel sellest pole aru saanud, on rassist ja tuleb vaikima sundida. Kui muu ei aita, siis euroopalike kriminaalseaduste abiga.

Ei mäleta, kas seal kaardiga maksta sai. Kindluse mõttes võiksid ikka litakad taskus olla. Lisaks õllele - sealsed kartulipannkoogid lihaga (blynai su mesa) viivad keele alla!

Õllesõpradele soovitan soojalt sellist kohta http://www.alutis.lt/snekutis/stepono.php. Hulk kohalike väiketootjate vaadiõllesid, maitsvad toidud ning pubipidaja on juba vaatamisväärsus omaette!

Ehee, mul on samast peldikust ka enda tehtud foto. Tegelikult asub see kuumas kohas - Süüria ja Liibanoni piiril.

Tegemist on filmiga, mida igal rännuhimulisel inimesel vaadata tasuks!

Olen ise selle väga hea filmi ära vaadanud ja valmis oma DVD (loomulikult originaal!) ära müüma. Kahjuks eestikeelseid subtiitreid filmil, soovi korral saab kasutada ingliskeelseid. Asun Tallinnas, kontakti saab privaatsõnumiga.

Eks selle Eurotouri eest ole selles foorumis juba omajagu hoiatatud ka...